Szörnyű 2015. novemberben, a párjával járt ittÉrtékelt: 2015. november 14.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
Ebből az étteremből rendeltünk 2 db pizzát. Az egy dolog, hogy nem sikerült a 2db vékony tésztájú pizzát kihozni, mert az egyiket teljes kiőrlésűként szállították le.... Ehetetlen volt, egy szelet után telefonáltam, hogy nem ezt rendeltük... Arról már nem is beszélek hogy jég hidegen szállították ki mindkét pizzát 40 perc helyett 70 alatt... Hoztak egy új pizzát, újabb 70 perc múlva, ezt is jég hidegen. Ehetetlen borzalom volt az egész, iszonyú! Soha többé nem megyek még csak a közelébe se, szerintem mindenki kerülje el messzire őket!
Milyennek találod ezt az értékelést?
Don Pepe Étterem & Pizzéria - Gépmadár utca további értékelései
Rántott májat rendeltem petrezselymes burgonyával. A petrezselymes burgonya íze, szaga, kinézete égetett, ehetetlen, és ezt kiszállították. Ez felháborító! Többször voltam személyesen is az étteremben, akkor nem voltak ilyen problémák. Ez nagy csalódás. Ez volt az utolsó rendelésem innen!
Sajnos nagyon csalódott voltam a pizzával kapcsolatban. A tészta rendkívül száraz volt, mintha napokkal ezelőtt készült volna, és a feltétek is ugyanolyan ízetlenek voltak. Az összhatás egyszerűen szörnyű volt. Nem ajánlanám ezt a helyet senkinek.