viorica

viorica adatlapja

Regisztráció2015.09.21
Utoljára itt2017.02.28

Szörnyű 2015. november 14.a párjával járt itt
Ebből az étteremből rendeltünk 2 db pizzát. Az egy dolog, hogy nem sikerült a 2db vékony tésztájú pizzát kihozni, mert az egyiket teljes kiőrlésűként szállították le. . . . Ehetetlen volt, egy szelet után telefonáltam, hogy nem ezt rendeltük. . . Arról már nem is beszélek hogy jég hidegen szállították ki mindkét pizzát 40 perc helyett 70 alatt.
Kiváló 2015. szeptember 21.a párjával járt itt
A szálloda nagyon "design"-os, látszik, hogy nagyon sok energiát és pénzt fektettek a belső kialakításba, ami tényleg a luxust tükrözi. Tetszett, hogy zavartalanul pihenhettünk, mert csak felnőttek tartózkodhatnak a szállodában. A wellness részleg is szépen kialakított. A személyzet viszont lehetne udvariasabb, elég flegmák.
2015. szeptember 21.gyerekekkel járt itt
2 éjszakát töltöttünk a hotelben. Meglepően tiszta volt, a személyzet udvarias, az étteremben az ételek nem kiemelkedőek, de finomak voltak. A wellness részleg nagyon tetszett nekünk, ahogy a szálloda kertje is, ahol van ugráló a gyerekeknek, játszótér, lehet röplabdázni is. Jól éreztük magunkat.