Dunaparti Matróz Kocsma Budapest

Dunaparti Matróz Kocsma BudapestDunaparti Matróz Kocsma Budapest

Caramell Premium Resort Bük, Bükfürd? - Csobbanás a nyárba
Csobbanás a nyárba
07.01-08.31.
Caramell Premium Resort Bük, Bükfürd?
Panoráma Hotel Noszvaj - Legjobb ár
Panoráma Hotel Noszvaj
Hotel Forrás Szeged - Fergeteges csobbanás
Fergeteges csobbanás
2025.04.13-ig
Hotel Forrás Szeged

Dunaparti Matróz Kocsma Budapest vélemények

Kiváló 2015. július 14.barátokkal járt itt
A Dunaparti Matróz kocsma egy igen hangulatos, kellemes hely, megnyerő terasszal, egyedi, izgalmas, vagány beltérrel. Az étlap elég széles, jómagam vegyes tapas tálat kértem, amin volt sonka, padlizsánkrém és májpástétom. Hozzá jobbacska kenyér. Korrekt tisztes munka volt a két krém, a sonka lehetett volna jobb, elég egyszerű parasztsonka minőség volt.
Dunaparti Matróz Kocsma Budapest - Étlap/itallapDunaparti Matróz Kocsma Budapest - Külső képDunaparti Matróz Kocsma Budapest - Étel/italDunaparti Matróz Kocsma Budapest - Étel/italDunaparti Matróz Kocsma Budapest - Étlap/itallap
Kiváló 2013. december 26.barátokkal járt itt
Az étterem hangulatában és fekvésében Buda egyik legszebb étterme szerintem, az ételek különlegesek és ízletesek. . . az adagok megfelelőek, a tálalás gyönyörű. . . a felszolgálók kedvesek és előzékenyek! (sajnos van Wi-Fi) - a koktélok és az italválaszték jó! . . . és van vegetáriánus étel is :) - a hely környékén lehet parkolni ami fontos!
Ezüst fokozatú értékelőFelfedező - 11 helyen első értékelő1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2013. április 19. járt itt
AZ étterem Budán a felső rakparton helyezkedik el, nyáron teraszhelyiséggel működik, így kilátás nyílik a parlamentre. Az étlap dizájnos, mintha egy régi újságból olvasnánk ki az ételeket. Az étterem stílusában és hangulatában a matrózi életet, s a hajók berendezését adja vissza. Az ételek íze megfelelő, viszont a választék lehetne szélesebb körű. A kiszolgálással minden rendben volt.