Keserédes érzés

Édes Érzés BudapestÉdes Érzés Budapest a térképen

Szörnyű 2018. decemberben, egyedül járt ittÉrtékelt: 2019. január 2.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
A Bartók Béla úton többször elmentem már e hely előtt, többször terveztem a betérést is, de valahogy nem jött össze egy ideje, volt, hogy a kiírt nyitva tartási idő előtt bezártak, volt, hogy más helyeken már telítődtem étellel-itallal.
A végül összehozott látogatás számomra is emlékezetes maradt, de nem pozitív értelemben. A pultban lévő 2 férfi közül az idősebb (talán éppen a korábbi értékelésben már emlegetett "jófej" tulaj?), kék színű becopfozott hajjal igen furán viselkedett. Hogy részeg volt, vagy be volt lőve, esetleg ilyen az alaptermészete, az nem derült ki számomra, minden esetre totál idiótának éreztem magam, szerintem értelmes kérdésekre értelmes válaszokat nem kaptam tőle. A fiatalabb pultos srác mondta is, hogy hagyjam, ne foglalkozzak vele.
Rémes zenét bömböltetett az idősebb úr, az indokoltnál lényegesen hangosabban, viszont önmagát láthatóan jól elszórakoztatta.
Egy forró csokit kértem (590 Ft), ami valóban tűzforró volt, így nem tudtam olyan gyorsan távozni a tetthelyről, mint szerettem volna.
A pultban lévő sütikínálat csokis brownie-ban és sós karamellás répatortában merült ki, de azok ránézésre nem voltak frissek és nem is voltak számomra szimpatikusak. Egyéb ételféleséget nem láttam.
A hely maga nagyon kellemes, egyedien kialakított, szépek, élénkek a színek, normális asztalokhoz kényelmesen le lehet ülni, az italkínálat sokszínű, izgalmas: számtalan bor, kézműves sörök, pálinkák. Sajnos nem nyílt rá alkalom, hogy jobban sikerüljön megismerkedni a hellyel, én nem vágyom vissza :-(
Kiszolgálás:Szörnyű
Hangulat:Szörnyű
Édes Érzés Budapest - Külső képÉdes Érzés Budapest - BelsőÉdes Érzés Budapest - Étlap/itallapÉdes Érzés Budapest - Étel/italÉdes Érzés Budapest - BelsőÉdes Érzés Budapest - BelsőÉdes Érzés Budapest - Külső képÉdes Érzés Budapest - Étlap/itallapÉdes Érzés Budapest - EgyébÉdes Érzés Budapest - Külső képÉdes Érzés Budapest - Külső képÉdes Érzés Budapest - Külső képÉdes Érzés Budapest - Belső

Édes Érzés további értékelései

2018.12.11egyedül
Másoktól hallottam, és csodálkoztam is, hogy eddig "sikerült" elkerülnöm ezt a helyet. Nem volt szándékos. De ma pótoltam. Mekkora jó arc ez a tulaj! (Ha ő volt az...) Empatikusan, barátságosan fogadott, a legjobb vendég-megközelítésben. Pár szóból már értettük is egymást, ki is kalkulálta, hogy...
2016.10.24barátokkal
A legjobb konstrukciók egyike delikátbolt felár nélküli helybenfogyasztással. Van pár belőle országszerte kezdve a szegedi Anyám tyúkjaitól a nyíregyházi Dózsa delikáteszen át egy sor kiváló fővárosi helyig. Ezek sorát gyarapítja az Édes érzés. Ide tényleg édes érzés beülni. A polcon megannyi...
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd? - Wellness csobbanás előfoglalással
Wellness csobbanás előfoglalással
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd?
Thermal Hotel Visegrád - Örökifjak 62+
Örökifjak 62+