Édes Érzés Budapest

Balance napok
Thermal Hotel Balance Lenti

Édes Érzés Budapest vélemények

Szörnyű 2019. január 2.egyedül járt itt
A Bartók Béla úton többször elmentem már e hely előtt, többször terveztem a betérést is, de valahogy nem jött össze egy ideje, volt, hogy a kiírt nyitva tartási idő előtt bezártak, volt, hogy más helyeken már telítődtem étellel-itallal. A végül összehozott látogatás számomra is emlékezetes maradt, de nem pozitív értelemben.
Édes Érzés Budapest - BelsőÉdes Érzés Budapest - BelsőÉdes Érzés Budapest - Étel/italÉdes Érzés Budapest - Étlap/itallapÉdes Érzés Budapest - BelsőÉdes Érzés Budapest - Külső képÉdes Érzés Budapest - EgyébÉdes Érzés Budapest - Étlap/itallapÉdes Érzés Budapest - Külső képÉdes Érzés Budapest - Külső képÉdes Érzés Budapest - BelsőÉdes Érzés Budapest - Külső képÉdes Érzés Budapest - Külső kép
Édes Érzés válasza
Kedves Látogató!
Nyilván igazad van, és nem is fogok ezen vitatkozni, hiszen nincs miért. Előfordul velünk is, hogy rossz napunk van vagy éppen túl jó. Igen én vagyok az a "jófej tulaj" néha túl nagyhangú, és néha túl jókedvű. Van akinek ez nem jön be elismerem. Sajnálom, hogy pont egy olyan szerintem iszonytatóan ritka napot fogtál ki amikor minden "egyben volt".
2019. február 12., Édes Érzés, tulajdonos
2082
Kiváló 2018. december 11.egyedül járt itt
Másoktól hallottam, és csodálkoztam is, hogy eddig "sikerült" elkerülnöm ezt a helyet. Nem volt szándékos. De ma pótoltam. Mekkora jó arc ez a tulaj! (Ha ő volt az. . . ) Empatikusan, barátságosan fogadott, a legjobb vendég-megközelítésben. Pár szóból már értettük is egymást, ki is kalkulálta, hogy miért jöttem mit szeretné, nyugodtan akklimatizálódjak, ráér, majd együtt eldöntjük, i iszom.
Édes Érzés Budapest - Külső képÉdes Érzés Budapest - BelsőÉdes Érzés Budapest - Étel/italÉdes Érzés Budapest - Étel/italÉdes Érzés Budapest - Étel/italÉdes Érzés Budapest - BelsőÉdes Érzés Budapest - EgyébÉdes Érzés Budapest - EgyébÉdes Érzés Budapest - BelsőÉdes Érzés Budapest - Külső képÉdes Érzés Budapest - Étel/italÉdes Érzés Budapest - Étlap/itallapÉdes Érzés Budapest - Belső
Édes Érzés válasza
Kedves Vendégünk!

Köszönjük szépen az értékelést, nagyon örülünk, hogy jól érezted magad nálunk és bízunk benne, hogy hamarosan újra ellátogatsz hozzánk!
2019. február 12., Barna Tamás Krisztián, vendégkapcsolati manager
Kiváló 2016. október 24.barátokkal járt itt
A legjobb konstrukciók egyike delikátbolt felár nélküli helybenfogyasztással. Van pár belőle országszerte kezdve a szegedi Anyám tyúkjaitól a nyíregyházi Dózsa delikáteszen át egy sor kiváló fővárosi helyig. Ezek sorát gyarapítja az Édes érzés. Ide tényleg édes érzés beülni.
Édes Érzés Budapest - Étel/italÉdes Érzés Budapest - Étel/italÉdes Érzés Budapest - BelsőÉdes Érzés Budapest - Külső képÉdes Érzés Budapest - Külső kép
Édes Érzés Budapest a térképen
1114 BudapestBartók Béla út 37.
06 30 3333807
• ingyenes WIFI • légkondícionált helyiség • csoportokat szívesen fogad • fix áras • kisállat bevihető • koktélok • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-CS
P-Szo
V
zárva
diabetikus sütemények
Zene
Gépzene: dance, diszkó, elektronikus, jazz, könnyűzene, pop
BeerFort