Sári elköltözött

Édes Sári BudapestÉdes Sári Budapest a térképen

Kiváló 2023. februárban járt ittÉrtékelt: 2023. március 25.
Én is jártam a "régi" Édes Sáriban, azaz a korábbi helyükön, ami nem volt sokkal messzebb, de kisebb volt a hely, szűkösebb, szorongósabb. Az új helyszínük szintén a XI. kerületben található a Fehérvári út egyik csendes, nyugis mellékutcájában, de villamossal könnyen megközelíthető.
A beltér világos, fiatalos, kifejezetten gyermek- és bababarát. Van játszósarok is.
A pultos és egyúttal cukrász lány az ideje nagy részét hátul a konyhában töltötte, gondolom, sütéssel vagy egyéb konyhai teendőkkel, így csak akkor sietett ki a pulthoz, ha jött újabb vásárló. Folyamatosan érkeztek is egyre-másra, főleg környékbeli törzsvendégek, akiket néven szólítva köszöntött, elvitelre több tortát, süteményt, pogácsát vittek.
A sütemények házias külleműek, sokféle egyedi, érdekes ízkombinációban. Árban 690-990 Ft közötti áron, ami jelenleg már az átlagnál szolidabbnak mondható Budapesten. A mentes sütik a drágábbak, pl. tejmentes csokitorta. Én a banános-vanlíiás, habos pitét választottam, ami igazán ízletes volt! (890 Ft), mellé egy pohár málnaszörpöt ittam (300 Ft).
Sósak terén a pogácsák mellett oregánós-sajtos csavart rúd (500 Ft) és spenótos-sajtos quiche volt.
A mosdó elég kaotikus volt, egyrészt elbarikádozták az ott bandázó gyerekek, másrészt tele volt pakolva mindennel (dobozok, etetőszékek), szóval kb. úgy nézett ki, mint a nagycsaládosok fürdőszobája (én is az vagyok, tapasztalatból mondom).
Nagyon barátságos, kedves kis cukrászda az Édes Sári, jó szívvel ajánlom. Sajnálom, hogy nekem ennyire messze esik.
Hangulat:Kiváló
Édes Sári Budapest - Étel/italÉdes Sári Budapest - Étel/italÉdes Sári Budapest - Étel/italÉdes Sári Budapest - BelsőÉdes Sári Budapest - Étel/italÉdes Sári Budapest - Étel/italÉdes Sári Budapest - Étel/italÉdes Sári Budapest - EgyébÉdes Sári Budapest - Étlap/itallapÉdes Sári Budapest - MosdóÉdes Sári Budapest - BelsőÉdes Sári Budapest - Külső képÉdes Sári Budapest - Külső képÉdes Sári Budapest - Étel/italÉdes Sári Budapest - Étel/italÉdes Sári Budapest - Étel/ital

Édes Sári további értékelései

2023.05.25egyedül
A Bártfaiban megebédeltem, adta magát a helyszín, hogy sétáljak át az Édes Sáriba, ami srégen van szembe vele. Kellemes a hely nagyon, betagozódott, beágyazta magát a környékbe, passzol kívül-belül az árnyas kis utcához, szép torták, sütik vannak továbbra is, de most fagylaltra vágytam inkább. Ha...
2022.01.19egyedül
Na, de milyen érdekes is, hogy a korábbi édessárival együtt elvesztek a korábbi jó véleményeink is. Amikor valaha a Kanizsai utcában megnyitott, egy pöttömke alagsori helyiségben, azt hiszem, hogy a legelső rajongók között voltam ott. Beleszerettünk a sütikbe, hordtuk haza, de még a fiam is...
Hotel Kumánia Kisújszállás - Nem csak a húszéveseké a világ ajánlat fürdőbelépővel
Nem csak a húszéveseké a világ ajánlat fürdőbelépővel
2024.05.31-ig
Hotel Kumánia Kisújszállás