Édes Sári Budapest

Hotel Calimbra Miskolctapolca - Calimbra legkedvezőbb ár félpanzióval
Calimbra legkedvezőbb ár félpanzióval
2025.01.08-ig
Hotel Calimbra Miskolctapolca
Wellness élmények all inclusive ellátással, előfoglalással
Ensana Thermal Aqua Hévíz

Édes Sári Budapest vélemények

2076
Kiváló 2023. május 25.egyedül járt itt
A Bártfaiban megebédeltem, adta magát a helyszín, hogy sétáljak át az Édes Sáriba, ami srégen van szembe vele. Kellemes a hely nagyon, betagozódott, beágyazta magát a környékbe, passzol kívül-belül az árnyas kis utcához, szép torták, sütik vannak továbbra is, de most fagylaltra vágytam inkább.
Édes Sári Budapest - BelsőÉdes Sári Budapest - Étel/italÉdes Sári Budapest - Külső képÉdes Sári Budapest - Étel/italÉdes Sári Budapest - BelsőÉdes Sári Budapest - BelsőÉdes Sári Budapest - Belső
Kiváló 2023. március 25. járt itt
Én is jártam a "régi" Édes Sáriban, azaz a korábbi helyükön, ami nem volt sokkal messzebb, de kisebb volt a hely, szűkösebb, szorongósabb. Az új helyszínük szintén a XI. kerületben található a Fehérvári út egyik csendes, nyugis mellékutcájában, de villamossal könnyen megközelíthető. A beltér világos, fiatalos, kifejezetten gyermek- és bababarát.
Édes Sári Budapest - BelsőÉdes Sári Budapest - MosdóÉdes Sári Budapest - Étlap/itallapÉdes Sári Budapest - EgyébÉdes Sári Budapest - Étel/italÉdes Sári Budapest - Étel/italÉdes Sári Budapest - Étel/italÉdes Sári Budapest - BelsőÉdes Sári Budapest - Étel/italÉdes Sári Budapest - Étel/italÉdes Sári Budapest - Étel/italÉdes Sári Budapest - Étel/italÉdes Sári Budapest - Étel/italÉdes Sári Budapest - Étel/italÉdes Sári Budapest - Külső képÉdes Sári Budapest - Külső kép
2076
Kiváló 2022. január 19.egyedül járt itt
Na, de milyen érdekes is, hogy a korábbi édessárival együtt elvesztek a korábbi jó véleményeink is. Amikor valaha a Kanizsai utcában megnyitott, egy pöttömke alagsori helyiségben, azt hiszem, hogy a legelső rajongók között voltam ott. Beleszerettünk a sütikbe, hordtuk haza, de még a fiam is hordta a családjának Biatorbágyra rendszeresen.