Édes Sári Budapest

4,3Kiszolgálás
4,7Hangulat
4Ár / érték
4,3Tisztaság
Láttad már a nyereményjátékunkat?Megnézem, nyerni szeretnék!
Népszerű szállások a környéken
25.080 Ft / 2 fő / éj-től büféreggelivel
Greenfield Hotel Bük, Bükfürd? - Kedvezményes ajánlat félpanzióval
Kedvezményes ajánlat félpanzióval
2026.05.04-ig
Greenfield Hotel Bük, Bükfürd?
110.160 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval
Cardoner Hotel Pilisszentkereszt - Cardoner lista ár félpanzióval
Cardoner lista ár félpanzióval
2025.01.01-ig
Cardoner Hotel Pilisszentkereszt
43.780 Ft / 2 fő / éj-től félpanzióval

Édes Sári Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 725 városban járt márFelfedező - 2323 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 45014 feltöltött kép
Kiváló 2023. május 25.egyedül járt itt
A Bártfaiban megebédeltem, adta magát a helyszín, hogy sétáljak át az Édes Sáriba, ami srégen van szembe vele. Kellemes a hely nagyon, betagozódott, beágyazta magát a környékbe, passzol kívül-belül az árnyas kis utcához, szép torták, sütik vannak továbbra is, de most fagylaltra vágytam inkább.
5Kiszolgálás
5Hangulat
4Tisztaság
Itt fényképeztem:
Édes Sári Budapest - BelsőÉdes Sári Budapest - Étel/italÉdes Sári Budapest - Külső képÉdes Sári Budapest - Étel/italÉdes Sári Budapest - BelsőÉdes Sári Budapest - BelsőÉdes Sári Budapest - Belső
Még több kép (4 db) >>
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3367 helyen első értékelőNépszerű író - 2497 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96436 feltöltött kép
Kiváló 2023. március 25. járt itt
Én is jártam a "régi" Édes Sáriban, azaz a korábbi helyükön, ami nem volt sokkal messzebb, de kisebb volt a hely, szűkösebb, szorongósabb. Az új helyszínük szintén a XI. kerületben található a Fehérvári út egyik csendes, nyugis mellékutcájában, de villamossal könnyen megközelíthető. A beltér világos, fiatalos, kifejezetten gyermek- és bababarát.
4Kiszolgálás
5Hangulat
4Tisztaság
Itt fényképeztem:
Édes Sári Budapest - BelsőÉdes Sári Budapest - MosdóÉdes Sári Budapest - Étlap/itallapÉdes Sári Budapest - EgyébÉdes Sári Budapest - Étel/italÉdes Sári Budapest - Étel/italÉdes Sári Budapest - Étel/italÉdes Sári Budapest - BelsőÉdes Sári Budapest - Étel/italÉdes Sári Budapest - Étel/italÉdes Sári Budapest - Étel/italÉdes Sári Budapest - Étel/italÉdes Sári Budapest - Étel/italÉdes Sári Budapest - Étel/italÉdes Sári Budapest - Külső képÉdes Sári Budapest - Külső kép
Még több kép (13 db) >>
Kiváló 2022. január 19.egyedül járt itt
Na, de milyen érdekes is, hogy a korábbi édessárival együtt elvesztek a korábbi jó véleményeink is. Amikor valaha a Kanizsai utcában megnyitott, egy pöttömke alagsori helyiségben, azt hiszem, hogy a legelső rajongók között voltam ott. Beleszerettünk a sütikbe, hordtuk haza, de még a fiam is hordta a családjának Biatorbágyra rendszeresen.
4Kiszolgálás
4Hangulat