El Bigote - Király utca Budapest

Hotel Forrás Szeged

El Bigote - Király utca Budapest vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 29 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. július 14.a párjával járt itt
Az étteremben többféle töltött pitából választhatunk- abszolut méltányos áron. Megéri ide betérni mindenkinek, mert az alkalmazottak is azon fáradzonak, hogy a legjobb kiszolgálást nyújtsák! Több éttermük is van Budapesten,de nekem eddig ez volt a legszimpatikusabb. Esti porgramnak is tökéletes! ! ! Nem fog benne csalódni senki,az garantált! Pitára fel! ! ! :)
Átlagos 2016. június 12., kollégákkal járt itt
A jelenleg 4 egységes El Bigote lánc 2014-ben elsőként megnyitott gyorsétterme a Király utca elején. A kiszolgálás 2 frontos, az ablakon keresztül az utca felé elvitelre, illetve a belső térbe belépve a pultnál helyben fogyasztásra. A Podmaniczky utcában lévő El Bigote-ban már korábban jártunk a kollégákkal, nekem az jobban tetszett, ott a kiszolgálás és a hangulat is valahogy barátságosabb volt.
El Bigote - Király utca Budapest - Külső képEl Bigote - Király utca Budapest - EgyébEl Bigote - Király utca Budapest - Étlap/itallapEl Bigote - Király utca Budapest - Külső képEl Bigote - Király utca Budapest - Külső képEl Bigote - Király utca Budapest - Külső képEl Bigote - Király utca Budapest - Külső képEl Bigote - Király utca Budapest - Külső képEl Bigote - Király utca Budapest - Külső kép
Ezüst fokozatú értékelőFelfedező - 15 helyen első értékelőNépszerű író - 28 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. október 29.a párjával járt itt
A neten találtunk egy listát a legjobb gyorséttermekről. Elhatároztuk, hogy az összeset megnézzük és ez a hely nyerte el leginkább a tetszésünket. Elsősorban mexikói kajákat lehet kapni. Az adag óriási, de nagyon nagyon olcsó. Nekem egy burrito elég volt ebédre és vacsorára. Ízre is kiváló és mivel előttem csinálták így biztosan friss alapanyagokból készítették.
Ha ide elmész, tuti nem maradsz éhes! !