Ellátó Kert Budapest

Félpanziós ajánlat fürdőbelépővel
Hotel Forrás Zalakaros

Ellátó Kert Budapest vélemények

Gyenge 2015. február 21.barátokkal járt itt
A barátnőm névnapját ünnepeltük itt pénteken este. Valamiért a baráti társaság egy része szeret ide járni, bevallom, fogalmam sincs, vajon mi lehet ennek az oka, hacsak nem mazochisták egytől egyig. . . A Király és a Kazinczy utcában is nagy a forgalom és a hangzavar, péntek este hömpölyögnek a fiatalok a szórakozóhelyekre.
Ellátó Kert Budapest - EgyébEllátó Kert Budapest - EgyébEllátó Kert Budapest - EgyébEllátó Kert Budapest - BelsőEllátó Kert Budapest - BelsőEllátó Kert Budapest - BelsőEllátó Kert Budapest - BelsőEllátó Kert Budapest - BelsőEllátó Kert Budapest - BelsőEllátó Kert Budapest - MosdóEllátó Kert Budapest - MosdóEllátó Kert Budapest - MosdóEllátó Kert Budapest - MosdóEllátó Kert Budapest - BelsőEllátó Kert Budapest - Külső képEllátó Kert Budapest - Külső képEllátó Kert Budapest - Egyéb
Szörnyű 2014. november 22.barátokkal járt itt
Baráti társasággal keveredtem ide, majdnem egy teljes órát kibírtam ezen a helyen. Rettenet. El voltam képedve, hogy mit keresünk mi itt, de látszólag csak engem zavartak a hiányos bútordarabok, a sovány kínálat és a mocsok. Az asztalokról ugyan elviszik a poharakat/üvegeket, de le nem törölnék.