Kiemelkedő bisztró kiemelkedő árakkal

Elysée Bistro & Kávéház BudapestElysée Bistro & Kávéház Budapest a térképen

Kiváló 2016. januárban, a párjával járt ittÉrtékelt: 2016. január 15.
Az Elysée café nem egy olcsó hely, viszont ezen kívül csupa jót mondhatok róla. Menüt ettünk, ketten, pontosabban a párom, mert én már ebéd után voltam, s csak megkóstoltam az övét, remek volt az almás tárkonyos leves, és a hortobágyi palacsinta egyaránt. A kettő együtt 1890 forint, ez még ár/értéke arányban is remek.
Rendeltem volna egy kézműves sört, de elkérni 1300 forintot egy üveg magyar sörre (Keserű Méz), ami másutt 500-700 forint, kiverte nálam a biztosítékot, inkább limonádét kértem, nem is jártam vele rosszul, az étlapon 2 dl szerepelt, hármat hoztak, mint kiderült rosszul nyomtatták az étlapot, és 3 decit hoznak ki azon az áron (egyébként 790 ft), amennyiért 2 decit ígérnek.
Jobb mint fordítva. :)
Van pár izgalmas és megfizethető ételük, rillettes 1450-ért, kacsatepertő 1550-ért. A kézműves sörválaszték még bővíthető lenne, a Keserű Mézen kívül csak egy gyümölcsös sört tartanak meg a Magyar Vándort a Békésszentandrásiaktól.
Az étlap egyébként összefogott, jól megkomponált, a beltér elegáns, megnyerő, a háttérzene nem kellemetlen, a látványkonyha őszintesége pedig értékelendő.
Be lehetne vezetni, hogy a pincérek, akik odajönnek első ízben az ember asztalához – mondjuk nem értem miért kell 3 pincér foglalkozzon egy asztallal – köszönjenek.
Ezt leszámítva, minden rendben volt, beleértve az egyébként udvarias kiszolgálást is.
Hangulat:Kiváló
Elysée Bistro & Kávéház Budapest - Étlap/itallapElysée Bistro & Kávéház Budapest - Étlap/itallapElysée Bistro & Kávéház Budapest - BelsőElysée Bistro & Kávéház Budapest - BelsőElysée Bistro & Kávéház Budapest - BelsőElysée Bistro & Kávéház Budapest - Étel/italElysée Bistro & Kávéház Budapest - Étel/italElysée Bistro & Kávéház Budapest - EgyébElysée Bistro & Kávéház Budapest - EgyébElysée Bistro & Kávéház Budapest - Külső kép

Elysée Bistro & Kávéház további értékelései

2016.01.01kollégákkal
A 30-as években ugyanitt, ugyanezen a néven működő Elysée Kávéházat 2015 augusztusában nyitották meg újra az egykori Magyar Állami Kőszénbánya Rt. 5 emeletes neobarokk bérházának földszintjén. A belső enteriőrt teljesen felújították, modernizálták. Stílusában szerencsére nem a mostanság divatos,...
Hotel Solar Nagyatád - 4 éjszakás pihenés
4 éjszakás pihenés