Elysée Bistro & Kávéház Budapest

Tavaszi Pihenés előfoglalási kedvezménnyel
2024.06.20-ig
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár

Elysée Bistro & Kávéház Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 366 városban járt márFelfedező - 2446 helyen első értékelőNépszerű író - 1401 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25727 feltöltött kép
Kiváló 2016. január 15.a párjával járt itt
Az Elysée café nem egy olcsó hely, viszont ezen kívül csupa jót mondhatok róla. Menüt ettünk, ketten, pontosabban a párom, mert én már ebéd után voltam, s csak megkóstoltam az övét, remek volt az almás tárkonyos leves, és a hortobágyi palacsinta egyaránt. A kettő együtt 1890 forint, ez még ár/értéke arányban is remek.
Elysée Bistro & Kávéház Budapest - Étlap/itallapElysée Bistro & Kávéház Budapest - EgyébElysée Bistro & Kávéház Budapest - EgyébElysée Bistro & Kávéház Budapest - Étel/italElysée Bistro & Kávéház Budapest - Étel/italElysée Bistro & Kávéház Budapest - BelsőElysée Bistro & Kávéház Budapest - BelsőElysée Bistro & Kávéház Budapest - BelsőElysée Bistro & Kávéház Budapest - Étlap/itallapElysée Bistro & Kávéház Budapest - Külső kép
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3356 helyen első értékelőNépszerű író - 2498 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96044 feltöltött kép
2016. január 1., kollégákkal járt itt
A 30-as években ugyanitt, ugyanezen a néven működő Elysée Kávéházat 2015 augusztusában nyitották meg újra az egykori Magyar Állami Kőszénbánya Rt. 5 emeletes neobarokk bérházának földszintjén. A belső enteriőrt teljesen felújították, modernizálták.
Elysée Bistro & Kávéház Budapest - MosdóElysée Bistro & Kávéház Budapest - MosdóElysée Bistro & Kávéház Budapest - MosdóElysée Bistro & Kávéház Budapest - Étel/italElysée Bistro & Kávéház Budapest - Étel/italElysée Bistro & Kávéház Budapest - BelsőElysée Bistro & Kávéház Budapest - BelsőElysée Bistro & Kávéház Budapest - Étlap/itallapElysée Bistro & Kávéház Budapest - Étlap/itallapElysée Bistro & Kávéház Budapest - BelsőElysée Bistro & Kávéház Budapest - Étlap/itallapElysée Bistro & Kávéház Budapest - BelsőElysée Bistro & Kávéház Budapest - BelsőElysée Bistro & Kávéház Budapest - Külső képElysée Bistro & Kávéház Budapest - Külső képElysée Bistro & Kávéház Budapest - Külső képElysée Bistro & Kávéház Budapest - Külső képElysée Bistro & Kávéház Budapest - Külső kép