Emily Éclair - Allee Budapest

Emily Éclair - Allee Budapest
Emily Éclair - Allee BudapestEmily Éclair - Allee Budapest
Emily Éclair - Allee BudapestEmily Éclair - Allee Budapest

Hotel Belenus Zalakaros - Belenusi pihenés all inclusive ellátással
Belenusi pihenés all inclusive ellátással
2025.03.02-ig
Szilveszter
12.29-01.01.
Oxigén Family Hotel Noszvaj

Emily Éclair - Allee Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 710 városban járt márFelfedező - 2299 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 44161 feltöltött kép
2023. november 30.egyedül járt itt
Miután tegnap megpakoltam az emésztőszerv-rendszeremet az Oriental Noodles-ban, kávézhatnékom is támadt, meg könyvesboltba is szerettem volna menni, hát átballagtam az Alleeba, és bepróbálkoztam a hátsó aula fölé kilógó teraszra, ahol most egy Emily Éclair foglalja a helyet. Az Alleeban (is) gyakran változnak az egységek, az ember győzze követni.
Emily Éclair - Allee Budapest - Étel/italEmily Éclair - Allee Budapest - Étel/italEmily Éclair - Allee Budapest - Étel/italEmily Éclair - Allee Budapest - Étel/italEmily Éclair - Allee Budapest - BelsőEmily Éclair - Allee Budapest - BelsőEmily Éclair - Allee Budapest - Belső