Üde ejtőzés

Emily Éclair - Allee BudapestEmily Éclair - Allee Budapest a térképen

2023. novemberben, egyedül járt ittÉrtékelt: 2023. november 30.
Miután tegnap megpakoltam az emésztőszerv-rendszeremet az Oriental Noodles-ban, kávézhatnékom is támadt, meg könyvesboltba is szerettem volna menni, hát átballagtam az Alleeba, és bepróbálkoztam a hátsó aula fölé kilógó teraszra, ahol most egy Emily Éclair foglalja a helyet. Az Alleeban (is) gyakran változnak az egységek, az ember győzze követni... az Emilyt egyébként az Etele Plázában fedeztem fel, na, most már ide is eljutott. Két lány volt a pultban, velük beszélgettünk a helyről, jó ürügy ez, így aztán kellemes percekkel tetézheti az ember a napját. Az egyik lány olyan bájos és szép volt, hogy egy marék szárított bölénytrágyát is megettem volna a kedvéért, de hál'Istennek volt itt annál jobb. A süteményt most kihagytam, az ebéd utáni italra és kávéra fókuszáltam, az ital pedig narancslé lett, a kávé meg hát az. Mindezért összesen 1500 forintot fizettem, nem tartom soknak. Ülj ki te is a levegőbe kilógó teraszra, és igyál egy kávét, megéri! A sütik már csak ráadás, annak kínálata, akár az Etelében.
Emily Éclair - Allee Budapest - Étel/italEmily Éclair - Allee Budapest - Étel/italEmily Éclair - Allee Budapest - Étel/italEmily Éclair - Allee Budapest - Étel/italEmily Éclair - Allee Budapest - BelsőEmily Éclair - Allee Budapest - BelsőEmily Éclair - Allee Budapest - Belső
Danubius Hotel Annabella Balatonfüred - Hajókázás a Balatonon
Hajókázás a Balatonon
2024.10.11-ig
Danubius Hotel Annabella Balatonfüred
Alfa Hotel Miskolctapolca - Nyári vakáció
Nyári vakáció
06.28-08.31.
Alfa Hotel Miskolctapolca
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös