Kifejezetten jó burgerező, ha a burgert nézzük.

Epic Burger & Bar - Corvin sétány BudapestEpic Burger & Bar - Corvin sétány Budapest a térképen

2016. júliusban, barátokkal járt ittÉrtékelt: 2016. augusztus 15.
Jó kis gasztronómiai centrum alakult ki a Corvin sétányon. Lassan sikerült szinte minden helyet meglátogatni, egy várat magára még a Kompót bisztró.
Az Epic burgerbe a múlt hó végén ültünk be, szép nagy hamburgereket készítenek, a hús szaftos, korrekt, jó a zsemle is, s az ízesítés nem különben.
Tartanak Krusovice sört, amit mióta megvette a Heineken sokkal kisebb lelkesedéssel iszom, vagy sehogy. Itt ez volt a legjobb ajánlat (kézműves söreik nincsenek), 500 forintért egy dobozos fekete elmegy.
Sima sajtburgert választottunk, egy bőséges vacsorával felér köret nélkül is, 1290ft az ára. Rendben volt a hely, kár, hogy vacak a zene és nem túl hangulatos a hely.
Hangulat:Átlagos
Epic Burger & Bar - Corvin sétány Budapest - Étel/italEpic Burger & Bar - Corvin sétány Budapest - Étel/italEpic Burger & Bar - Corvin sétány Budapest - Étel/italEpic Burger & Bar - Corvin sétány Budapest - BelsőEpic Burger & Bar - Corvin sétány Budapest - Belső

Epic Burger & Bar - Corvin sétány további értékelései

2023.01.18a párjával
Január első hetében voltunk kettesben. Azért választottama helyet, mert egy cikkben olvastam, hogy az egyik legjobb burger itt van a városban. Hát, az utóbbi 3-4 évben ennél csak jobbat ettem, pedig havonta 1szer biztos eszek. Kecskeméti vagyok, ott bármelyik hely, ahol prémium burgereket lehet...
2022.11.10a párjával
Covid idők előtt jártunk itt utoljára. Most nyitás után nem sokkal jöttünk, csak mi voltunk. Értem, hogy nemrég nyitottak de az ajtót becsukhatták volna hogy ne kabátban kelljen bent ebédelnünk. Az ételek finomak, de nem uralkodott valami jó hangulat a helyen, nem hiszem, hogy többet idejövünk.
2019.03.30a párjával
A közeli szórakoztató színházból hazafele menet szoktunk itt megállni elvitelre vásárolni. Este 9 után tértünk be és annyian voltak, hogy 1 db elviteles hamburgerre kb 15 percet vártunk. Ez nem volt gond, tekintve hogy frissen készült és nem átlagos gyorséttermi minőséget kap az ember. Sosem...
Hotel Yacht Siófok - Napi ár félpanzióval
Napi ár félpanzióval