Esco Bar & Cafe - Bálna Budapest

Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - Pünkösd
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Esco Bar & Cafe - Bálna Budapest vélemények

Átlagos 2019. február 7.egyedül járt itt
A Bálnában Adventkor nyílt meg a Mézeskalács kiállítás, amit mindenkinek ajánlok megtekintésre, aki arrafelé jár, kortól függetlenül. Bár a Karácsony már elmúlt, de még visszahozza egypár hétre az ünnepi hangulatot. Utána az ESCO Bar nevű helyre mentem be, mert itt még nem jártam, bár korábban ért itt egy igen negatív inzultus, ezért nem került rá sor korábban.
Esco Bar & Cafe - Bálna Budapest - EgyébEsco Bar & Cafe - Bálna Budapest - Étlap/itallapEsco Bar & Cafe - Bálna Budapest - Étlap/itallapEsco Bar & Cafe - Bálna Budapest - Külső képEsco Bar & Cafe - Bálna Budapest - Külső képEsco Bar & Cafe - Bálna Budapest - Külső képEsco Bar & Cafe - Bálna Budapest - Étlap/itallapEsco Bar & Cafe - Bálna Budapest - Étel/italEsco Bar & Cafe - Bálna Budapest - Étel/italEsco Bar & Cafe - Bálna Budapest - BelsőEsco Bar & Cafe - Bálna Budapest - BelsőEsco Bar & Cafe - Bálna Budapest - BelsőEsco Bar & Cafe - Bálna Budapest - Étel/italEsco Bar & Cafe - Bálna Budapest - BelsőEsco Bar & Cafe - Bálna Budapest - Étlap/itallapEsco Bar & Cafe - Bálna Budapest - Étlap/itallapEsco Bar & Cafe - Bálna Budapest - Külső képEsco Bar & Cafe - Bálna Budapest - Külső képEsco Bar & Cafe - Bálna Budapest - Étlap/itallapEsco Bar & Cafe - Bálna Budapest - Külső képEsco Bar & Cafe - Bálna Budapest - BelsőEsco Bar & Cafe - Bálna Budapest - BelsőEsco Bar & Cafe - Bálna Budapest - BelsőEsco Bar & Cafe - Bálna Budapest - Külső kép