EscoBar - Etele Plaza Budapest

Igali lazítás fürdőbelépővel
Thermal Panzió Igal

EscoBar - Etele Plaza Budapest vélemények

Szörnyű 2021. december 20.gyerekekkel járt itt
Minden rendben volt, amíg az egyik hölgy ( gondolom az étterem vezetője) nem szólt, hogy zavar neki a babakocsi. ( A többi vendégnek nem zavart). Mivel a gyerekek a plázában elaludtak ,nem akartam felébreszteni őket az öltözéssel. Annyira szűk a helység hogy 2 ember nem fér el az asztalok között. Szóval a gyerekeket hagyjátok otthon, az ikreket meg pláne. Már ha van rá lehetőség. . . .
Kiváló 2021. október 28.a párjával járt itt
Faluról jöttünk a NAGYFALUba, megnézni az új High-tech bevásárlóközpontot. Persze közben megéheztünk. No nem amerikai és olasz kajára voltunk éhesek, hanem magyarra. Csak itt találtunk ilyet ebben a plázábán. Az étlap nem hosszú, nem olcsó, de ami van az finom és sok. A legnagyobb meglepetés a kiszolgálás volt.
2090
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 689 városban járt márFelfedező - 2250 helyen első értékelőNépszerű író - 317 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 43232 feltöltött kép
Kiváló 2021. október 22.egyedül járt itt
Gondolkodtam rajta, hogy ez így kifogástalan, elég jó, milyen minősítést érdemel, de aztán megegyeztem magammal, hogy ötös. Az étel - marhahús vadasan szalvétagombóccal - gyorsan elkészült, majdnem hibátlan tálalással kaptam meg és nem hiányzott semmi az ízéből sem.
EscoBar - Etele Plaza Budapest - Étel/italEscoBar - Etele Plaza Budapest - BelsőEscoBar - Etele Plaza Budapest - BelsőEscoBar - Etele Plaza Budapest - Étel/italEscoBar - Etele Plaza Budapest - Étel/italEscoBar - Etele Plaza Budapest - Étlap/itallapEscoBar - Etele Plaza Budapest - Étlap/itallapEscoBar - Etele Plaza Budapest - Étlap/itallapEscoBar - Etele Plaza Budapest - BelsőEscoBar - Etele Plaza Budapest - BelsőEscoBar - Etele Plaza Budapest - Étlap/itallapEscoBar - Etele Plaza Budapest - BelsőEscoBar - Etele Plaza Budapest - BelsőEscoBar - Etele Plaza Budapest - BelsőEscoBar - Etele Plaza Budapest - EgyébEscoBar - Etele Plaza Budapest - BelsőEscoBar - Etele Plaza Budapest - Belső