Európa Café-Étterem Budapest

Hotel Kumánia Kisújszállás - Napi árak félpanziós ellátással
Hotel Kumánia Kisújszállás

Európa Café-Étterem Budapest vélemények

2020. december 17.a párjával járt itt
A váci utcai éttermek többsége a járványhelyzetre bezárással válaszolt, van ahol a márciusi leállás óta ki sem nyitottak. Itt az elviteles vásárlás kiszolgálására álltak át, de arra rájöttek, hogy a 4800 Ft-os turista menüt senki nem fogja otthon műanyag edényből enni kihűlve, ezért kifőzde jellege lett a helynek, viszonylag olcsó levesekkel főzelékekkel és feltétekkel.
Európa Café-Étterem Budapest - Külső kép
Szörnyű 2019. január 1.egyedül járt itt
Egyike azon éttermeknek a Váci utcában, ahol télen-nyáron csinos fiatal lányok kinyitott étlappal vadásznak a külföldi vendégekre. A nagy fűtött terasz esténként színes lampionokkal kivilágított. Hát nem is csodálom, hogy a lányok a teraszon túlra nem igazán invitálják a vendégeket, mert a belső rész nagyon lepattant, egy kis egérlyuk.
Európa Café-Étterem Budapest - Külső képEurópa Café-Étterem Budapest - BelsőEurópa Café-Étterem Budapest - EgyébEurópa Café-Étterem Budapest - MosdóEurópa Café-Étterem Budapest - MosdóEurópa Café-Étterem Budapest - BelsőEurópa Café-Étterem Budapest - Étel/italEurópa Café-Étterem Budapest - Étel/italEurópa Café-Étterem Budapest - Étel/italEurópa Café-Étterem Budapest - Étel/italEurópa Café-Étterem Budapest - BelsőEurópa Café-Étterem Budapest - Külső képEurópa Café-Étterem Budapest - Külső képEurópa Café-Étterem Budapest - Külső képEurópa Café-Étterem Budapest - Külső képEurópa Café-Étterem Budapest - Külső képEurópa Café-Étterem Budapest - Külső képEurópa Café-Étterem Budapest - Külső képEurópa Café-Étterem Budapest - Külső képEurópa Café-Étterem Budapest - Külső képEurópa Café-Étterem Budapest - Külső kép
2015. december 30.a párjával járt itt
Egy december végi este tértünk be forralt bort inni és nem bántuk meg. A Váci utcai vendéglátóipari egységekről magyar szemmel általában nehéz jót gondolni, turistákat lehúzó drága helynek tűnik a többsége. Itt a forralt bor igényesen felszolgálva olcsóbb volt, mint a Vörösmarty téri talponállóknál műanyag pohárban.
Európa Café-Étterem Budapest - Külső kép