Fadrusz Cukrászda Budapest

cukrászda, fagyizó
Fadrusz Cukrászda Budapest
Fadrusz Cukrászda BudapestFadrusz Cukrászda Budapest
Fadrusz Cukrászda BudapestFadrusz Cukrászda Budapest

Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Kedvezményes ajánlat
Fagus Hotel Sopron

Fadrusz Cukrászda Budapest vélemények

2024. február 5.egyedül járt itt
Persze van, ahová sokkal gyakrabban jár az ember, mint írna róla, de ma ilyen írós napom van, úgy látszik. Szóval, ma mentem, mendegéltem a Bocskai úton, és eszembe jutott, hogy ki az a szentéletű vezeklő aszkéta, aki erre járva ne enne meg egy krémest a Fadruszban? A gondolatot tett követte, átszeltem újra Budapest nagyforgalmú útját, és bevágódtam a Fadrusz utcába.
Fadrusz Cukrászda Budapest - Étel/italFadrusz Cukrászda Budapest - Étel/italFadrusz Cukrászda Budapest - Étel/italFadrusz Cukrászda Budapest - Étel/italFadrusz Cukrászda Budapest - Étel/italFadrusz Cukrászda Budapest - Étel/italFadrusz Cukrászda Budapest - Étel/italFadrusz Cukrászda Budapest - Étel/italFadrusz Cukrászda Budapest - Étel/italFadrusz Cukrászda Budapest - Étel/italFadrusz Cukrászda Budapest - BelsőFadrusz Cukrászda Budapest - Étel/italFadrusz Cukrászda Budapest - Étel/italFadrusz Cukrászda Budapest - Étel/italFadrusz Cukrászda Budapest - Külső kép
Kiváló 2022. szeptember 8.egyedül járt itt
Nézem itt. . . mikor írtam én utoljára a Fadruszról? Évekkel ezelőtt. Abszolút igazságtalan, állandóan idejárok, néha még családi bulikra is innen rendelem a sütiket, meg főleg a nagyobb találkozókra a felséges mandulás ropogóst! Az istenek eledele!
Kiváló 2018. január 16.egyedül járt itt
A Fadrusz Cukrászdát főleg a környékbeli 11. kerületiek ismerik, köreikben fogalom, elmondásuk szerint már évekkel ezelőtt is nagyon szerették, idősek és fiatalok is. Nekem eléggé kiesik a távolság miatt, de mivel a közeli Allééban volt dolgom, onnan már csak pár perces kitérő volt a Fadrusz, és hát kétségtelenül megérte!
Fadrusz Cukrászda Budapest - Külső képFadrusz Cukrászda Budapest - BelsőFadrusz Cukrászda Budapest - Étel/italFadrusz Cukrászda Budapest - Étel/italFadrusz Cukrászda Budapest - BelsőFadrusz Cukrászda Budapest - Étel/italFadrusz Cukrászda Budapest - Étel/italFadrusz Cukrászda Budapest - Étel/italFadrusz Cukrászda Budapest - Étel/italFadrusz Cukrászda Budapest - Étel/italFadrusz Cukrászda Budapest - Étel/italFadrusz Cukrászda Budapest - Étel/ital
Kiváló 2017. április 16.egyedül járt itt
A Fadrusz cukrászda neve valahogy összefonódott a környékkel. Mindenki járt már itt, aki a környéken lakik, meg aki nem. . . Pici, eldugott hely a sarok mögött, ha a Bocskai úton jársz, de az illat odavonz, ha nyitva van. Igazán finom sütik és torták egy falatka helyen, nem nagyon beülős, inkább a rendelés, elvitel az uralkodó, de panaszt még nem nagyon hallottam róla.