Étteremnek gyenge, kocsmának rendben van

Fanyűvő Étterem BudapestFanyűvő Étterem Budapest a térképen

Gyenge 2015. decemberben, családjával járt ittÉrtékelt: 2016. január 1.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
Ennek a helynek az értékelése attól függ, hogy étteremként vagy kocsmaként állítja be magát.

Étteremnek sajnos nagyon gyenge, minden téren. Az ételek ugyan nagy adagok, de ez minden jó bennük, ízetlenek, ötlettelenek. Ugyanazok az elcsépelt fogások mint bármely kifőzdében, a gasztronómia csúcsa itt a rántott gombafej.
A kiszolgálás egyáltalán nem áll a helyzet magaslatán, nem kedvesek a pincérek, és néha még az evőeszközökért is külön kellett szólni.
A tisztaság olyan, mint bármely pub-ban, ha evés közben meglátogatja az ember a mellékhelységet, akkor desszertet már lehet, hogy nem is kér.

A legszomorúbb az, hogy ezért az árért (vagy egy hajszálnyival többért) már normális helyen is lehet enni.

Kocsmának viszont rendben van, inni akár itt is lehet, mert akkor úgyse a környezet a lényeg. És ha a sörözés közben megéhezik az ember, akkor legalább van mit enni.
Ételek / Italok:Átlagos
Kiszolgálás:Gyenge
Hangulat:Átlagos
Tisztaság:Átlagos

Fanyűvő Étterem további értékelései

2023.08.13csoporttal
2023.08.12-én a kora esti órákban ültünk be, spontán. Nem voltunk a helyhez illöen öltözve, hisz strand után voltunk. Ennek ellenére, tiszteletteljes, udvarias kiszolgálásban volt részünk. Az ételek mennyisége, minősége, látványa, illata, kiérdemelte az 5 csillagot! Csak ajánlani tudom...
2022.11.27gyerekekkel
Évek óta népszerű étterem a környékbeliek körében, a Váci út és a Tisza utca sarkán, a Dózsa György metrómegálló (jelenleg pótlóbusz) közelében. A 'fás" hangulat megjelenik a kül- és beltéri dekorációban is, egyrészt faburkolatok, farönkös asztalok, padok, másrészt ágas-bogas dekoráció látható a...
2022.03.20családjával
Bitangtálat rendeltem. A tál dobozokban érkezett. Az étel minősíthetetlen volt. Ízléstlen, és volt olyan hús ami ehetetlen volt. :( Kritikán aluli.. az ár-érték arányról ne is beszéljünk.
Centrooms Hotel Eger - Napi árak reggelivel
Aurora Hotel Miskolctapolca
Caramell Premium Resort Bük, Bükfürd? - Csobbanás a nyárba
Csobbanás a nyárba
07.01-08.31.
Caramell Premium Resort Bük, Bükfürd?