Fanyűvő Étterem Budapest
1132 Budapest, Váci út 70.

Fanyűvő Étterem Budapest a térképen

Fanyűvő Étterem Budapest értékelése:

étterem, söröző
magyar, nemzetközi
kisgyermekes családokat szívesen fogad, vegetáriánus ételválaszték, akadálymentes, gyerekmenü

Fanyűvő Étterem Budapest képei

Fanyűvő Étterem Budapest vélemények

agi32 TOP egyébhely értékelő
2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 27.
nagyon tetszett, a nevéhez hűen minden fából volt, beépítve a farönk, a fatörzs az épületbe. Fanyűvő tálat kértünk két személyre, bőséges és igazán ízletes volt. kérdeztem, hogy az uborkasali foghagymás-e, ezért külön foghagymás szószt is kért rá nekem a pincérfiú. Italok/ételek ára is rendben (pesti mércével) nem voltunk sokan az étteremben, lehet ennek köszönhető, de igazán nyugodt, kellemes hely.

2019. áprilisban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2019. április 15.
Jó elhelyezkedése (metró mellett) miatt választottuk, hétköznap kora délután. A kiszolgálás udvarias,elég gyors, egy dolgot felejtett el a pincér. Nagyon finom volt a szarvasgulyás leves, a többi étel-mások szerint -elég jó. Kissé hűvös volt, nem működött a fűtés.Ettől függetlenül máskor is mennénk.

2019. januárban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2019. március 25.
Elsőre sokkal hangulatosabbnak tűnik, de valójában nem az. Főként helyi irodaházak alkalmazottjai látogatják, illetve esténként családok. Az ételek átlagosak és átlagos áron vannak. ami pozitívum, hogy nyáron ki lehet ülni sörözgetni, ami kevésbé jó, hogy gyakran foglalják le az egyes helyiségeket. A személyzetre sose volt panaszom, pedig már többször is jártam itt.

2019. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. február 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Vacsorázni szerettünk volna egy névnap alkalmából. Nem volt eltervezve, az ötlet hirtelen jött. Egy jópofa kis éttermet kerestem volna, de szombat lévén sehol nem volt már hely. Az ötleteimet kimerítve, végső próbálkozásként beírtam a google-be, hogy "jópofa éttermek, budapest". A már általam felhívott éttermeken kívül, kidobta a Fanyűvőt.

Útközben TOP fotófeltöltő
2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 18.
A metrófelújítás pozitív hozadéka, hogy az ember végre meglátja, mi van a felszínen, mi minden alatt robog el egy alagútban nap mint nap. Mi is a pótlóbusz ablakából vettük észre pár hete a Fanyűvőt, amit a jópofa neve és a portál alapján kocsmának gondoltunk. Persze megkerestük a neten, és kiderült, hogy ez egy étterem. Ma sort kerítettünk a kipróbálására.

2018. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. április 20.
Első látásra kicsinek tűnő étterem, de a látszat csal, mert egy hatalmas pincehelyiség húzódik az utca szinti terem alatt, így ha bekukucskálva úgy látjuk, hogy tele, azért mégis megér egy kérdést, hogy lent van-e hely. Hangulatos étterem, a metróhoz közel, nagy kiszolgálógárdával, akik elég vegyes habitusúak. Van aki kedvesen elviccelget velünk, van aki gépiesen teszi a dolgát.

2016. novemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2016. november 24.
Hétköznap,kora délután, céges rendezvényen jártunk ott,az alagsori különteremben. Kellemes , jól temperált , barátságos hely. A pincérek kifejezetten udvariasak. Levest, főételt és limonádét fogyasztottunk, ill. desszertnek igen finom sajttortát. Nagy adagokra, friss, ízletes ételekre emlékszem.

Yossarian TOP étteremértékelő
2015. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. január 1. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ennek a helynek az értékelése attól függ, hogy étteremként vagy kocsmaként állítja be magát. Étteremnek sajnos nagyon gyenge, minden téren. Az ételek ugyan nagy adagok, de ez minden jó bennük, ízetlenek, ötlettelenek. Ugyanazok az elcsépelt fogások mint bármely kifőzdében, a gasztronómia csúcsa itt a rántott gombafej.

Realista TOP szállásértékelő
2015. decemberben, üzleti partnerrel járt itt
Értékelt: 2015. december 16.
Mint azt már előttem többen megírták, az átlagból az ételek minősége és a berendezés egyedisége emeli ki. Tisztességes kiszolgálás, jó ételek, bőséges adagok, korrekt árak. A sztrapacska valóban jó, a gombatoronyba valódi juhtúró kerül, a többi étel(már amit megkóstoltunk) is azt nyújtja amit az étlap ígér.
Egerszalók
Kôszeg
Gyöngyös
Mátrafüred
Nagykovácsi

2015. szeptemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 5. - 3 látogató hasznosnak vélte
A helyet már régóta ismertem, mivel anyukám évek óta jár ide a barátnőivel sztrapacskát enni,amit elmondásuk szerint remekül készítenek és hatalmas az adag. Általában vagy 2-en kérnek 1 adagot (2 tányérban), vagy pedig a felét becsomagoltatják az otthoniaknak. A berendezés a névhez illő, rönkfából készült zömök asztalok és lócák, piros kockás terítővel, a kiszolgáló pult is fából készült, stílusos.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Petneházy Club Hotel
2 nap/1 éjszaka 10.342 - 20.859,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, WIFI internettel
2018.07.05. - 2021.12.31.
Hotel Bellevue
4 nap/3 éjszaka 37.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, szilveszteri gálavacsorával, ünnepi programokkal, wellness-részleg használattal, parkolással
2020.12.29. - 2021.01.02.
Hotel Honti
3 nap/2 éjszaka 9.475,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.11.02. - 2020.11.30.
Vital Hotel Nautis
Gárdony
3 nap/2 éjszaka 59.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szilveszteri programokkal, borkóstolással, tűzijátékkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.31. - 2021.01.03.
Krisztina Szálláshely
Szigetszentmiklós
2 nap/1 éjszaka 6.000 - 7.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.11.26. - 2021.01.31.
Aquaworld Resort Budapest
3 nap/2 éjszaka 36.000,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, üdvözlőitallal, korlátlan Élményfürdő belépéssel, játszóház használattal, ingyenes buszjárattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.22. - 2020.12.27.
Green Hotel Budapest
3 nap/2 éjszaka 7.875,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
2020.10.22. - 2022.03.31.
Duna Relax Hotel
Ráckeve
3 nap/2 éjszaka 13.321 - 21.383,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, szaunaprogramokkal, sportolási lehetőségekkel
2020.01.21. - 2022.01.02.
Full Moon
2 nap/1 éjszaka 4.767 - 14.223,- Ft/fő/éj között: választható ellátással
2019.11.01. - 2022.09.20.
Attila Hotel & Restaurant
2 nap/1 éjszaka 4.417 - 6.135,- Ft/fő/éj között: önellátással
2020.10.21. - 2021.02.28.
Bazilika alatti Panzió
3 nap/2 éjszaka 17.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, korlátlan italfogyasztással kávégépből, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.05.29. - 2020.12.31.
Oázis Wellness Panzió
Szigetszentmiklós
3 nap/2 éjszaka 40.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness használattal
2020.12.29. - 2021.01.02.

Szállodák Budapesten és környékén
Libra Hotel Budapest
Thermal Hotel Visegrád Budapest
Adventi kikapcsolódás (min. 3 éj)
Legjobb ár (min. 2 éj)
Sleep & Go (1 éjtől)