Remek fish and chips

Fat Mama Eatery BudapestFat Mama Eatery Budapest a térképen

Kiváló 2019. márciusban, barátokkal járt ittÉrtékelt: 2020. február 1.
A Fat Mama Eatery igen népszerű hely a Kazinczy utcában, ahol átlag feletti szaktudással bánnak a húsokkal. Sütnek roston és smokerben is.
Csapon kommersz söröket tartanak.
Remek a kenyerük.
Az árak a helyhez és a minőséghez mértek, de nincsenek elszállva. Mi ugyan tavaly voltunk, de ahogy nézem az aktuális kínálatot, néhány aránytalanságot leszámítva (a sertésoldalas drágább, nem is kevéssel a kacsamellnél, előbbi 4000, utóbbi 3500, fordítva logikusabb lenne) egész barátságosak az árak, burgerek 3000 alatt, reggelik 1000 és 2000 között.
Szóval ettünk ketten egy komplett menüsort, előételt, levest illetve két főételt. Na jó, mégsem komplett, desszerttel lett volna az, de egyikünk sem nagy desszertes. Inkább ettünk egy húst meg egy halat. Utóbbi, egy egyszerű fish and chips, a műfaj remeke volt.
Négy és fél pont felfele kerekítve, szívesen visszatérnék.
Fat Mama Eatery Budapest - BelsőFat Mama Eatery Budapest - Étel/italFat Mama Eatery Budapest - Étel/italFat Mama Eatery Budapest - Étel/italFat Mama Eatery Budapest - Étel/italFat Mama Eatery Budapest - Belső

Fat Mama Eatery további értékelései

2023.10.28egyedül
A Kazinczy utcában található Fat Mama jó ideje az összesített legjobb budapesti vendéglátó helyként szerepel az ittjartam.hu adatbázisában, amely mindenképpen megérdemelt egy friss látogatást és értékelést. Az elmúlt években már több alkalommal megfordultam itt én is, értékelést is írtam, pozitív...
2022.11.01családjával
nagyon szép,hangulatos a hely nagyon jo a kiszolgalas finomak az ételek/italok.A személyzet kedves és nagyon gyors a kiszolgálás.Mindenkinek ajánlom ezt a helyet!
2022.02.12barátokkal
A kiszolgálás és az étel is csodálatos volt. Köszönjük a pincérünknek Illésnek a remek kiszolgálást!
Hotel Nagyerdő Debrecen - Debreceni ízelítő
Debreceni ízelítő