Fat Mama reggelije

Fat Mama Eatery BudapestFat Mama Eatery Budapest a térképen

2023. augusztusban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2023. október 28.
A Kazinczy utcában található Fat Mama jó ideje az összesített legjobb budapesti vendéglátó helyként szerepel az ittjartam.hu adatbázisában, amely mindenképpen megérdemelt egy friss látogatást és értékelést. Az elmúlt években már több alkalommal megfordultam itt én is, értékelést is írtam, pozitív emlékeim vannak, de semmi átütő, különleges, top élményszámba pedig semmiképpen nem ment.
Elhelyezkedéséből adódóan - VII. kerületi buli negyed, hostel az emeleten és számos szálláshely a környéken - főleg a külföldi fiatalok körében népszerű a hely, de járnak ide magyarok is. A sok asztalos beltéren kívül van egy nagyon kellemes udvari teraszuk is. Hétvégén brunch-csal várják a vendégeket. Több alkalommal hallhatunk élőzenét is, bent inkább akusztikus verzióban, de az udvarban van egy kis színpaduk is.
A reggeli étlapon a szokásos nemzetközi bisztrós fogásokat találjuk, tojásételeket főleg, én a könnyedebb, egészséges zöldségételeket hiányoltam. A ham & eggs mellé nem kaptam kenyeret, csak egy kis zöld salátát. Sokat kellett várni az ételekre, igaz, sok volt a vendég is.
A kávé finom volt, a piros bogyós gyümölcsös smoothie zseniális, nagyon finom.
Meglátásom szerint ekkora vendéglétszámhoz kevés volt a személyzet létszáma, folyamatosan rohangáltak, pörögtek, így kevéssé tudtak figyelni a vendégek jelzéseire, igényeire, pedig mindkét fiatalember jó szándékú, igyekvő volt.
Összességében korrekt 4 pontos hely.
A ham&eggs és a smoothie több mint 5000 Ft-ba került. Szervizdíj van.
A blokkot nem kaptam meg, a fizetés után rutinszerűen dobta ki a pincér, kérdés nélkül. (nyilván a vendégek többsége nem igényli, nekem viszont jól jött volna a pontos dokumentálás végett).
Hangulat:Kiváló
Fat Mama Eatery Budapest - EgyébFat Mama Eatery Budapest - EgyébFat Mama Eatery Budapest - EgyébFat Mama Eatery Budapest - EgyébFat Mama Eatery Budapest - Külső képFat Mama Eatery Budapest - Külső képFat Mama Eatery Budapest - Étlap/itallapFat Mama Eatery Budapest - Külső képFat Mama Eatery Budapest - Külső képFat Mama Eatery Budapest - BelsőFat Mama Eatery Budapest - BelsőFat Mama Eatery Budapest - Étel/italFat Mama Eatery Budapest - Étel/italFat Mama Eatery Budapest - MosdóFat Mama Eatery Budapest - MosdóFat Mama Eatery Budapest - BelsőFat Mama Eatery Budapest - EgyébFat Mama Eatery Budapest - EgyébFat Mama Eatery Budapest - BelsőFat Mama Eatery Budapest - BelsőFat Mama Eatery Budapest - BelsőFat Mama Eatery Budapest - Külső képFat Mama Eatery Budapest - EgyébFat Mama Eatery Budapest - Külső képFat Mama Eatery Budapest - Külső képFat Mama Eatery Budapest - Külső képFat Mama Eatery Budapest - Étlap/itallapFat Mama Eatery Budapest - BelsőFat Mama Eatery Budapest - BelsőFat Mama Eatery Budapest - Étlap/itallapFat Mama Eatery Budapest - Étlap/itallapFat Mama Eatery Budapest - Étlap/itallapFat Mama Eatery Budapest - Étlap/itallapFat Mama Eatery Budapest - Étlap/itallapFat Mama Eatery Budapest - Étel/italFat Mama Eatery Budapest - Étel/italFat Mama Eatery Budapest - Étel/italFat Mama Eatery Budapest - Étel/italFat Mama Eatery Budapest - Étlap/itallapFat Mama Eatery Budapest - BelsőFat Mama Eatery Budapest - Külső képFat Mama Eatery Budapest - Étlap/itallapFat Mama Eatery Budapest - Külső kép

Fat Mama Eatery további értékelései

2022.11.01családjával
nagyon szép,hangulatos a hely nagyon jo a kiszolgalas finomak az ételek/italok.A személyzet kedves és nagyon gyors a kiszolgálás.Mindenkinek ajánlom ezt a helyet!
2022.02.12barátokkal
A kiszolgálás és az étel is csodálatos volt. Köszönjük a pincérünknek Illésnek a remek kiszolgálást!
2022.01.29a párjával
Nagyon megtetszett a hely,de leginkább Hangának köszönhetően! Ritka kedvesen,precízen szolgált ki Minket! Köszönjük!
Hotel Belenus Zalakaros - Belenusi pihenés félpanzióval
Belenusi pihenés félpanzióval