Fazekas Cukrászda Budapest
1162 Budapest, Csömöri út 209.

Fazekas Cukrászda Budapest a térképen

Wellness csomagok Budapest városában

Fazekas Cukrászda Budapest vélemények

Emese53 TOP szállásértékelő
2021. februárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2021. március 3.
Már régóta szerettem volna kipróbálni ezt a cukrászdát, mert a fagyijáról nagyon jókat írtak a neten. Nos, lehet, hogy a fagylaltjai nagyon finomak és megfizethető árúak, de én a süteményeiről ezt nem mondhatom el. Csak három szeletet vettem a családnak, de nagyon soknak találtam érte a 850 - 900 Ft-ot szeletenként.

Mazsola63 TOP étteremértékelő
Mazsola63 TOP egyébhely értékelő
2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
A legutóbbi értékelélsemkor azt írtam, hogy sós dolgokat nem kapni a Fazekasban. Azóta fejlődés történt: már kapni pogácsá is, méghozzá isteni finom sajtos, joghurtos pogácsát. Az a fajta "egy harapásra" bekapható apró pogácsa, amelyet imádok, nem a sok helyen kapható hatalmas, ízetlen "fél óráig rágod, amíg megeszed" sütőipari termék.
Egerszalók
Kôszeg
Gyöngyös
Nagykovácsi

2019. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. október 7.
Budapest legjobb 10 fagyizója között tartják számon a Fazekast. Nem én találtam ki, hanem a Magyar Konyha Top10 vendéglátó kiadványában szerepelt, de én is osztom ezt a véleményt. Helyileg abszolút külváros, a 16. kerületben, a Csömöri úton, zöldövezeti környezetben, egy saroktelken alakították ki.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Hotel Castle Garden
2 nap/1 éjszaka 16.076,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, kávé és tea fogyasztással
2021.12.22. - 2021.12.27.
Nyerges Hotel Termál
Monor
2-3 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, sportolási lehetőséggel, kerékpárkölcsönzéssel, parkolással
2021.03.05. - 2021.12.23.
Krisztina Szálláshely
Szigetszentmiklós
2 nap/1 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.04.18. - 2021.12.31.

Szállodák Budapest környékén
Vital Hotel Nautis Budapest
Tó Wellness Hotel Budapest
Patak Park Hotel Budapest
Tóparti pihenés (min. 2 éj)
Bánki wellness nyaralás (min. 2 éj)
Két éjszakás ajánlat félpanzióval (min. 2 éj)

Fazekas Cukrászda BudapestX