Fekete Arany Klub - FAK Budapest
1111 Budapest, Bartók Béla út 34.

Fekete Arany Klub - FAK Budapest a térképen

Fekete Arany Klub - FAK Budapest értékelése:

H-Szo 12:00-23:00
V zárva
club, pub, bár
hagyományos magyar fogások ...
Élőzene:
akusztikus koncertek
Gépzene:
blues, rock
magyar, angol
hitelkártya elfogadás, ingyenes WIFI, légkondícionált helyiség, asztalfoglalási lehetőség, csoportokat szívesen fogad ...
Különtermek:
VIP galéria - max. 16 fő
Visa, EC/MC
Heineken, Gösser, Soproni, Edelweiss, Krusovice, 5 féle kézműves csapolt sör

Fekete Arany Klub - FAK Budapest bemutatkozása

MI A FAK??
MI A FAK??
A Fekete Arany Klub olyan helyszín szeretne lenni, ahol igazán jól érezhetjük magunkat. Vendégeinket jó kedvvel és barátsággal, szeretettel és jó szóval várjuk, de persze a szokásos üdítőital választék mellett házi készítésű limonádékkal és illatos kávékészítményekkel is. A sörkedvelők akár válogatott magyar kézműves söröket is kóstolhatnak, de ügyelünk arra, hogy a borivók is megtalálják a kedvencüket.

A stáb zöme az olajiparból érkezett, a FAK nevét is szakmánk, a kőolajkutatás és -termelés adta, a Fekete Arany: a kőolaj.

A bányászok élete az egymásra figyelésre, a természet kincseinek tiszteletére, és a Föld megóvására tanít, ezt próbáljuk a Klubban is érzékeltetni.

A FAK az olajipar megismertetését és a szakmán kívülállókhoz közelebb hozását tűzte ki célul több szakmai cég támogatásával, és a Magyarországon jelenleg egyedülálló Olaj- és Gázipari Múzeummal (MOGIM) szorosan együttműködve.
A Klubban állandó olajipari kiállítást lehet látni, de egyéb, szakmán kívüli kulturális programokkal is szeretnénk hozzájárulni a XI. kerületi Bartók Béla úton kialakított kulturális negyedhez.
A teljesség igénye nélkül, ízelítőként: irodalmi felolvasó-estek, szakmai vagy szakmán kívüli diavetítések, élménybeszámolók, neves borházak közreműködésével borkóstolók, kortárs fotóművészek illetve rajzolók, festők műveiből kiállítások a művészek aktív részvételével, zeneművelő ismerőseinkkel és kedves ismeretlenekkel baráti zenés esték unplugged mini-koncertek formájában.

Célunk, hogy eredeti szakmánkat: az olajbányászatot, valamint a barátságot, a kultúrát és a finom italokat ugyanolyan színes, változatos eleggyé gyúrhassuk össze, amellyel a Fekete Arany veszi körbe észrevétlenül a mai világot.

Fekete Arany Klub - FAK Budapest képei

Battonya
Létavértes

2016. októberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2016. október 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Fekete Arany Klubra nem figyeltem fel az elmúlt egy évben mióta megnyitott, pedig elég gyakran megfordultam a Móricz Zsigmond körtér vonzáskörzetében. De persze jobb későn mint soha, be is ültem egy pohár sörre azon nyomban.
Válasz az értékelésre - 2016. november 1.
Köszönjük szépen a szép értékelést, és várunk vissza szeretettel! :)
Fekete Arany Klub - FAK, üzletvezető

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Hotel Charles
2 nap/1 éjszaka 7.175 - 18.834,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2021.03.31.

Szállodák Budapest környékén
Libra Hotel Budapest
Tó Wellness Hotel Budapest
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness Budapest
Húsvéti rövid pihenés (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval
Napi ár 2 vagy több főre