Félegyházi Pékség 68. sz. Mintabolt Budapest

pékség
Félegyházi Pékség 68. sz. Mintabolt Budapest
Félegyházi Pékség 68. sz. Mintabolt BudapestFélegyházi Pékség 68. sz. Mintabolt Budapest

Danubius Hotel Annabella Balatonfüred - Hajókázás a Balatonon
Balatoni családi vakáció
06.02-09.01.
CE Plaza Hotel Siófok

Félegyházi Pékség 68. sz. Mintabolt Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3344 helyen első értékelőNépszerű író - 2495 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 95531 feltöltött kép
2018. november 18.egyedül járt itt
A Félegyházi Pékség sokadik mintaboltja, ahol jártam. Először ha jól emlékszem, a kecskeméti egységükben jártam, de ebben nem vagyok egészen biztos, már több évvel ezelőtt történt. Én személy szerint örülök neki, hogy az ország számos településén elérhetőek, Budapesten is van nem egy pékségük.
Félegyházi Pékség 68. sz. Mintabolt Budapest - Külső képFélegyházi Pékség 68. sz. Mintabolt Budapest - Étel/italFélegyházi Pékség 68. sz. Mintabolt Budapest - Étel/ital