Kókuszgolyó bármikor

Félegyházi Pékség 68. sz. Mintabolt BudapestFélegyházi Pékség 68. sz. Mintabolt Budapest a térképen

2018. novemberben, egyedül járt ittÉrtékelt: 2018. november 18.
A Félegyházi Pékség sokadik mintaboltja, ahol jártam. Először ha jól emlékszem, a kecskeméti egységükben jártam, de ebben nem vagyok egészen biztos, már több évvel ezelőtt történt. Én személy szerint örülök neki, hogy az ország számos településén elérhetőek, Budapesten is van nem egy pékségük.
A Blaha Lujza és a Teleki tér között kb. félúton található pékség kívülről nem annyira vendégcsalogató, egyszerű, hétköznapi a portál, a logó és a felirat a megszokott piros betűs, mint a többi Félegyházinál, azonban a kiszolgálás nagyon kedves, mosolygós. Minőség és árak tekintetében is korrekt, a választék megfelelő, bár ritkaságokat, különlegességeket nem láttam.
Egy kókuszgolyót vettem (150 Ft), ami az átlagosnál nagyobb méretű, a közepében meggyes töltelékkel. Friss, kellemes állagú, nem túl gejl, de azért volt benne cukor, nem éppen kalóriamentes édesség.
Hangulat:Átlagos
Félegyházi Pékség 68. sz. Mintabolt Budapest - Külső képFélegyházi Pékség 68. sz. Mintabolt Budapest - Étel/italFélegyházi Pékség 68. sz. Mintabolt Budapest - Étel/ital
Hotel Belenus Zalakaros - Belenusi pihenés félpanzióval
Belenusi pihenés félpanzióval