Felni Sörbisztró Budapest

2024.12.01-ig
Hotel Yacht Siófok

Felni Sörbisztró Budapest vélemények

Gyenge 2016. január 11.barátokkal járt itt
A Felniben az első élményem remek volt. Másodjára a pincér impertinenciája felháborított, hosszú ideig felé sem mentem a helynek. A tavalyi év vége felé mégiscsak betértünk ide, ha emlékezetem nem csal, akkor a Gault Millau kalauz bemutatójának napján, mert egy kedves jóbarátom ragaszkodott hozzá.
Felni Sörbisztró Budapest - BelsőFelni Sörbisztró Budapest - BelsőFelni Sörbisztró Budapest - BelsőFelni Sörbisztró Budapest - BelsőFelni Sörbisztró Budapest - Étlap/itallapFelni Sörbisztró Budapest - Étlap/itallapFelni Sörbisztró Budapest - Étlap/itallapFelni Sörbisztró Budapest - BelsőFelni Sörbisztró Budapest - Étlap/itallapFelni Sörbisztró Budapest - Étlap/itallapFelni Sörbisztró Budapest - BelsőFelni Sörbisztró Budapest - Étel/italFelni Sörbisztró Budapest - BelsőFelni Sörbisztró Budapest - EgyébFelni Sörbisztró Budapest - BelsőFelni Sörbisztró Budapest - Étel/italFelni Sörbisztró Budapest - Étel/italFelni Sörbisztró Budapest - Külső kép
Kiváló 2013. december 11.barátokkal járt itt
A legjobb kézműves sörözők egyike. Különleges szolgáltatásuk a sörkóstoló, 5 sörből egy-egy deci, majd egy korsó a kedvencből 1250 ftért. Jóféle sörkorcsolyák, ami sajnos a kézműves söröket kínáló egységekben messze nem elterjedt. Mi kolbásztálat ettünk s a sörkóstoló mellett ittunk egy háromnegyedes külföldi IPA-t.