Csapolt sör állott, palackos lejárt

Felni Sörbisztró BudapestFelni Sörbisztró Budapest a térképen

Gyenge 2015. novemberben, barátokkal járt ittÉrtékelt: 2016. január 11.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
A Felniben az első élményem remek volt.
Másodjára a pincér impertinenciája felháborított, hosszú ideig felé sem mentem a helynek.
A tavalyi év vége felé mégiscsak betértünk ide, ha emlékezetem nem csal, akkor a Gault Millau kalauz bemutatójának napján, mert egy kedves jóbarátom ragaszkodott hozzá.
Kétségkívüli erényük, hogy rajta tartják ujjukat a sörvilág pulzusán, mindig talál az ember egy sor újdonságot a legjobb magyar serfőzőktől.
Rendeltünk négyféle csapolt sort ketten (a sofőr csak nézte a dorbézolásunkat), abból kettő határozottan állottnak tűnt. Így sajnos nem adhatok öt pontot a sörválasztékra, annál is inkább, hogy vettem Simcoe Pale Ale-t a De Molen cégtől, ami a vásárlás pillanatában volt már járva. Legszívesebben visszavinném nekik, de hát nem fogok erre időt, energiát és idegsejtet pazarolni. Úgyhogy annyi következtetést vontam le, hogy marad a hely a mellőzendő kategóriában.
Ételek / Italok:Gyenge
Kiszolgálás:Átlagos
Tisztaság:Átlagos
Felni Sörbisztró Budapest - BelsőFelni Sörbisztró Budapest - EgyébFelni Sörbisztró Budapest - BelsőFelni Sörbisztró Budapest - Étel/italFelni Sörbisztró Budapest - BelsőFelni Sörbisztró Budapest - Étlap/itallapFelni Sörbisztró Budapest - Étlap/itallapFelni Sörbisztró Budapest - BelsőFelni Sörbisztró Budapest - Étlap/itallapFelni Sörbisztró Budapest - Étlap/itallapFelni Sörbisztró Budapest - Étlap/itallapFelni Sörbisztró Budapest - BelsőFelni Sörbisztró Budapest - BelsőFelni Sörbisztró Budapest - BelsőFelni Sörbisztró Budapest - BelsőFelni Sörbisztró Budapest - Külső képFelni Sörbisztró Budapest - Étel/italFelni Sörbisztró Budapest - Étel/ital

Felni Sörbisztró további értékelései

2013.12.11barátokkal
A legjobb kézműves sörözők egyike. Különleges szolgáltatásuk a sörkóstoló, 5 sörből egy-egy deci, majd egy korsó a kedvencből 1250 ftért. Jóféle sörkorcsolyák, ami sajnos a kézműves söröket kínáló egységekben messze nem elterjedt. Mi kolbásztálat ettünk s a sörkóstoló mellett ittunk egy...
Kikapcsolódás nyugdíjas kedvezménnyel
2024.06.14-ig