Finomító Kantin Budapest

Aranyifjaké a SunGarden
2024.10.18-ig
Sungarden Hotel Siófok

Finomító Kantin Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3359 helyen első értékelőNépszerű író - 2495 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96076 feltöltött kép
2017. április 30.egyedül járt itt
2013 óta működő fiatalos hangulatú kézműves hamburgeres és szendvicsező a Széna tér közelében. Az elmúlt pár évben számos követőjük akadt ebben a szegmensben, de a megnyitáskor az úttörők közé tartottak. Kezdeti népszerűségük valamelyest csökkent.
Finomító Kantin Budapest - Külső képFinomító Kantin Budapest - Étel/italFinomító Kantin Budapest - Étel/italFinomító Kantin Budapest - BelsőFinomító Kantin Budapest - Étlap/itallapFinomító Kantin Budapest - BelsőFinomító Kantin Budapest - Étel/italFinomító Kantin Budapest - BelsőFinomító Kantin Budapest - Étlap/itallapFinomító Kantin Budapest - BelsőFinomító Kantin Budapest - BelsőFinomító Kantin Budapest - Külső képFinomító Kantin Budapest - Külső képFinomító Kantin Budapest - Külső képFinomító Kantin Budapest - Külső kép
Gyenge 2016. november 22.a párjával járt itt
A Finomítóba évek óta jártunk,mert mindig jófejek voltak a kiszolgálók és a burgerek is finomak voltak. De valami megváltozhatott, a színvonal sajnos nagyon leesett, múlt héten ettünk ott utoljára 2 hamburgert, amiknek "se íze, se bűze" nem volt, pedig régebben volt. . Egy, az abban az utcában dolgozó ismerősünk is azt mondta, hogy már ő se jár oda, mert nem olyan, mint volt. Sajnáljuk, mert tényleg jó volt, nem tudjuk, mi lehet a háttérben. . :(
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 367 városban járt márFelfedező - 2447 helyen első értékelőNépszerű író - 1399 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25797 feltöltött kép
Kiváló 2014. november 20.családjával járt itt
Vannak esetek, amikor zömmel négy csillagos szempontok úgy állnak össze, hogy az élmény ötcsillagos marad. Ilyen volt a Finomító, ahol nagyon kedvesek a kiszolgálók (no csak van azért 5 pont ), értik a dolgukat, látszik, hogy minden nagyon tudatos és minőségorientált. Kiválóak hamburgerek, megkérdik, hogy milyen legyen a hús sütési fokozata, ez eleve egy jó pont.
Finomító Kantin Budapest - Étlap/itallapFinomító Kantin Budapest - Külső képFinomító Kantin Budapest - Étel/ital