Fittnass - Duna Plaza Budapest

Fittnass - Duna Plaza Budapest
Fittnass - Duna Plaza BudapestFittnass - Duna Plaza Budapest
Fittnass - Duna Plaza BudapestFittnass - Duna Plaza Budapest

Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa - Napi ár all inclusive ellátással
Napi ár all inclusive ellátással
2024.12.31-ig
2026.04.20-ig
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Fittnass - Duna Plaza Budapest vélemények

2092
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 235 városban járt márFelfedező - 254 helyen első értékelőNépszerű író - 29 hasznos szavazat8 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 2092 feltöltött kép
Kiváló 2023. június 19.a párjával járt itt
A Duna Plaza egy kellemes bevásárlóközpont, fedett parkolókkal és metro megállóval rendelkezik. Vettem itt már, cipőt, ruhát, háztartási gépet, élelmiszert, gyógyszert voltam a postán is és a moziban. Nemrég nyitott meg a Fittnass cukrászda, itt voltam legutóbb. Sok-sok mentes finomságuk van, így egyet én is választottam. Remek volt!
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3356 helyen első értékelőNépszerű író - 2497 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96044 feltöltött kép
Kiváló 2022. augusztus 24.egyedül járt itt
A Fittnass a budapesti mentes cukrászdák közül a régi, bejáratott nevek közé tartozik. VI. kerületi, Zichy Jenő utcai egységük nem nagy, de évek óta működik, én is többször megfordultam már náluk az évek során. A napokban a Duna Plázában járva fedeztem fel, hogy itt is van egy kis cukrászdájuk, be is tértem.
Fittnass - Duna Plaza Budapest - EgyébFittnass - Duna Plaza Budapest - EgyébFittnass - Duna Plaza Budapest - EgyébFittnass - Duna Plaza Budapest - EgyébFittnass - Duna Plaza Budapest - EgyébFittnass - Duna Plaza Budapest - EgyébFittnass - Duna Plaza Budapest - EgyébFittnass - Duna Plaza Budapest - EgyébFittnass - Duna Plaza Budapest - Egyéb