Útba esett, jól esett

Flakon Bar & Restaurant BudapestFlakon Bar & Restaurant Budapest a térképen

2018. szeptemberben, a párjával járt ittÉrtékelt: 2018. október 2.
A cím egy kicsit megtévesztő, az étterem a Nagy Lajos király útján van, majdnem az Örs vezér terénél. Csak szólok, hogy ne keressék hiába a nagy közlekedési csomópont útvesztőjében. :)
Arra volt dolgunk, és úgy gondoltuk, majd ebédelünk valahol valamit. Útba esett, szerencsés találkozás volt.

Tágas belső tér és hosszú, keskeny terasz. Ez utóbbi dohányzó és nem dohányzó részre van osztva. A rendeléshez és fizetéshez be kell menni a terembe, az elkészült ételt a pincér szolgálja fel.
Az étlapon régi kedvenceink sorakoztak, csupa olyan étel, amit pár éve rendszeresen és szívesen ettünk, míg el nem csábítottak az új divatok, pl. a távol-keletről s egyéb messzi tájakról jött ízek és alapanyagok.
A párom Kárpáti borzaskát evett sült krumplival. Mikor kihozták, rögtön láttuk, hogy a feléből vacsora lesz. Én Óvári sertésbordát kértem friss salátával, az nem volt olyan hatalmas adag, de bőven elég. A hús és a sajt közé vastag réteg pirított gomba került, szaftos és ízletes volt a hús. Finoman fűszerezve, jól sütve, kitűnő.
A kiszolgálás barátságos, az árak reálisak. Kötelező borravaló nincs. A csomagolásért 100 Ft-ot számolnak fel.
Véletlenül kötöttünk itt ki, de legközelebb direkt jövünk.
Flakon Bar & Restaurant Budapest - Külső képFlakon Bar & Restaurant Budapest - BelsőFlakon Bar & Restaurant Budapest - Külső képFlakon Bar & Restaurant Budapest - Külső képFlakon Bar & Restaurant Budapest - Étel/italFlakon Bar & Restaurant Budapest - Étel/ital

Flakon Bar & Restaurant további értékelései

2023.07.18egyedül
A Flakon hangulatos, szépen kialakított kocsma, az Őrs vezér téren, engem az vitt be ide, hogy a teraszán ülők a Szent András sörfőzde korsóiból itták a sörüket. Éhes nem voltam, éppenséggel találtam volna az étlapon kedvemre valót, bajor grillkolbászt, házi sajtgolyót, padlizsánkrémet. De...
2019.08.22csoporttal
Az este folyamán jól éreztük magunkat, a hely maga hangulatos, és viszonylag gyorsan kihozták az ételt.Azonban sajnos az étteremben elfogyasztott hamburgertől rosszul lettem, ételmérgezést kaptam.Az itallal nem volt probléma. Ezután a kellemetlen élmény után már biztosan nem fogok az étteremben...
Duna Relax Hotel Ráckeve - Nyaralás Duna Relax módra
Nyaralás Duna Relax módra