Flakon Bar & Restaurant Budapest

Granada Hotel Kecskemét - Granada Élmények
Granada Élmények
Granada Hotel Kecskemét

Flakon Bar & Restaurant Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 363 városban járt márFelfedező - 2410 helyen első értékelőNépszerű író - 1399 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25113 feltöltött kép
2023. július 18.egyedül járt itt
A Flakon hangulatos, szépen kialakított kocsma, az Őrs vezér téren, engem az vitt be ide, hogy a teraszán ülők a Szent András sörfőzde korsóiból itták a sörüket. Éhes nem voltam, éppenséggel találtam volna az étlapon kedvemre valót, bajor grillkolbászt, házi sajtgolyót, padlizsánkrémet. De maradtam a sörnél.
Flakon Bar & Restaurant Budapest - EgyébFlakon Bar & Restaurant Budapest - EgyébFlakon Bar & Restaurant Budapest - EgyébFlakon Bar & Restaurant Budapest - EgyébFlakon Bar & Restaurant Budapest - EgyébFlakon Bar & Restaurant Budapest - EgyébFlakon Bar & Restaurant Budapest - EgyébFlakon Bar & Restaurant Budapest - EgyébFlakon Bar & Restaurant Budapest - Egyéb
Gyenge 2019. augusztus 22., csoporttal járt itt
Az este folyamán jól éreztük magunkat, a hely maga hangulatos, és viszonylag gyorsan kihozták az ételt. Azonban sajnos az étteremben elfogyasztott hamburgertől rosszul lettem, ételmérgezést kaptam. Az itallal nem volt probléma.
Ezután a kellemetlen élmény után már biztosan nem fogok az étteremben ételt fogyasztani, és másoknak sem fogom ajánlani, hogy itt étkezzen.
2018. október 2.a párjával járt itt
A cím egy kicsit megtévesztő, az étterem a Nagy Lajos király útján van, majdnem az Örs vezér terénél. Csak szólok, hogy ne keressék hiába a nagy közlekedési csomópont útvesztőjében. :)
Arra volt dolgunk, és úgy gondoltuk, majd ebédelünk valahol valamit. Útba esett, szerencsés találkozás volt. Tágas belső tér és hosszú, keskeny terasz.
Flakon Bar & Restaurant Budapest - Külső képFlakon Bar & Restaurant Budapest - BelsőFlakon Bar & Restaurant Budapest - Külső képFlakon Bar & Restaurant Budapest - Külső képFlakon Bar & Restaurant Budapest - Étel/italFlakon Bar & Restaurant Budapest - Étel/ital