Ugor: Esti hazamenős - Flour Style Wok Bar Budapest

Flour Style Wok Bar Budapest értékelése

Esti hazamenős

2020. szeptemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 5.
A szokásos történet, este hazafelé, valami helyet keresve itt akadtam meg. Bízzunk a kirakat erejében! Volt pár ramen, tészta, rákok, tengeri cuccok, kacsák, csak főznek itt valamit a magam fajtájának is. A bun leves, a pho meg a ramen fogalmai eléggé szabadon keverednek az európai-ázsiai köztudatban, lássuk, itt hogyan értelmezik? Kacsából készültet kértem. Számot kapsz mint a bonyolult McDonald's-okban, leülsz csüggedten várni, aztán, de tényleg nem túl soká, meg is érkezik. És most kövezzen meg bárki, ez a jobb ázsiai levesek közé tartozik! Nem volt benne az a bizonyos mosogatólé-íz, ami a rosszabb vietnami éttermekben megrohan! A kiegészítők nem voltak túl izgalmasak, elviseltem volna valami változatosabb felhozatalt is. Szóval, ajánlom is, meg nem is. De tiszta a hely, kulturáltabb az átlagnál, szóval mégis inkább ajánlom.

Ételek / Italok:
Kiszolgálás:
Hangulat: Átlagos
Ár / érték arány: Átlagos

Szeretnéd követni Ugor felhasználót?    Igen

1053 Budapest
Múzeum körút 39.

2019. március 31.
A tészta ugyan túlfőtt volt a ramenben, de az alaplé se nem túl sós, se nem túl fűszeres, pont jó. Az adag nagy, a kacsa és a zöldségek finomak voltak benne. A hely füstös, mivel látványkonyha van és a szellőzés nem tökéletes. Galéria is van, ami emel a hely hangulatán.

2019. március 21.
Az itt olvasott pozitív értékelések alapján kerestem fel, ugyanis megmondom őszintén, jó párszor elbaktattam már a Múzeum körúton eme kínai étterem mellett, de külsőre nem igazán nyerte el a tetszésemet. A helyszín forgalmas, központi, a Nemzeti Múzeummal szemben. Belépve az étteremben, némi...