Flour Style Wok Bar Budapest
1053 Budapest, Múzeum körút 39.

Flour Style Wok Bar Budapest a térképen

Flour Style Wok Bar Budapest vélemények

Budaörs
Ábrahámhegy

2020. szeptemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 5.
A szokásos történet, este hazafelé, valami helyet keresve itt akadtam meg. Bízzunk a kirakat erejében! Volt pár ramen, tészta, rákok, tengeri cuccok, kacsák, csak főznek itt valamit a magam fajtájának is. A bun leves, a pho meg a ramen fogalmai eléggé szabadon keverednek az európai-ázsiai köztudatban, lássuk, itt hogyan értelmezik? Kacsából készültet kértem.

Balatoni_Bea TOP fotófeltöltő
   Mobilról küldte. | 2019. márciusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. március 31.
A tészta ugyan túlfőtt volt a ramenben, de az alaplé se nem túl sós, se nem túl fűszeres, pont jó. Az adag nagy, a kacsa és a zöldségek finomak voltak benne. A hely füstös, mivel látványkonyha van és a szellőzés nem tökéletes. Galéria is van, ami emel a hely hangulatán.
Egerszalók
Kôszeg
Gyöngyös
Nagykovácsi

2018. szeptemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. március 21.
Az itt olvasott pozitív értékelések alapján kerestem fel, ugyanis megmondom őszintén, jó párszor elbaktattam már a Múzeum körúton eme kínai étterem mellett, de külsőre nem igazán nyerte el a tetszésemet. A helyszín forgalmas, központi, a Nemzeti Múzeummal szemben. Belépve az étteremben, némi ételszag, állott levegő, nulla fogadtatás a kínai személyzet részéről.

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
A kedvesemmel látogattunk el erre a helyre, hogy megkóstolhassuk a RAMEN-t. Személy szerint én már több helyen is ettem ilyen ételt, de ez volt magasan a legjobb! Autentikus ételek, autentikus személyzet, modern berendezés. Máskor is menni fogunk és mindenkinek ajánlom, hogy kipróbálja! A wokos tésztákat nem kóstoltuk, de mellettünk többen ettek ilyent.
Balatonberény

2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 7. - 2 látogató hasznosnak vélte
Majdnem a lakásunk alatt van az étterem, ahol az elmúlt években volt török étterem, majd vietnami étterem. Sok idő eltelt, mire a kipróbálása mellett döntöttünk, részben az itt olvasott pozitív véleménynek is köszönhetően. Az étterem távolkeleti vegyesnek tűnik, japános, kínaias, és thai jellegű ételek is vannak, a legnépszerűbbek a Pad Thaihoz hasonló wok ételek, ami külön választható alapokból és feltétekből szabadon állítható össze.
Tapolca
Battonya
Létavértes

2016. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. december 10. - 3 látogató hasznosnak vélte
A Flour Style Wok Bar kifejezetten jó élményünk volt a minap. Ketten tértünk be ide az öcsémmel, ettünk egy rament és egy dumplingot, távolkeleti húsos derelyét. Tervbe volt véve még pár hely, így nem akartunk eltelni, különben rendeltünk volna valami wokban pirított egyveleget is.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Bo18 Hotel Superior
2 nap/1 éjszaka 10.895 - 25.105,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
2019.05.27. - 2021.12.31.
Opera Garden Hotel & Apartments
2 nap/1 éjszaka 9.649 - 31.404,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, szauna használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.07. - 2022.10.21.
Attila Hotel & Restaurant
2 nap/1 éjszaka 5.053 - 6.140,- Ft/fő/éj között: önellátással
2020.10.21. - 2021.02.28.
Hotel Adalbert - Szent Tamás Ház
2-4 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kedvezményekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.01. - 2020.12.31.
Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 16.928 - 24.334,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, királyi lakomával, wellness-részleg használattal, programokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.11.19. - 2021.11.30.
City Hotel Pilvax
2 nap/1 éjszaka 8.772 - 24.211,- Ft/fő/éj között: választható ellátással
2020.10.22. - 2021.01.15.

Szállodák Budapesten és környékén
Libra Hotel Budapest
Thermal Hotel Visegrád Budapest
Adventi kikapcsolódás (min. 3 éj)
Legjobb ár (min. 2 éj)
Sleep & Go (1 éjtől)