Fogas Pizzéria Budapest

Hotel Benczúr Budapest
Kérd ajánlatunkat!

Fogas Pizzéria Budapest vélemények

2017. március 26.gyerekekkel járt itt
Főleg pizza és tészta van az étlapon, de halat is lehet kapni. A rántott ponttyal nem volt gond, de a krumpli hozzá nagyon barna volt, valószínűleg nem friss olajban sütötték, erre azért jobban kéne figyelni. A gyerekeknek van egy kis játszósarok, így ajánlom kisgyerekes szülőknek is.
4Kiszolgálás
4Hangulat
4Ár / érték arány
4Tisztaság
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 176 városban járt márFelfedező - 367 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat7 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 5902 feltöltött kép
Kiváló 2016. október 12.barátokkal járt itt
Fura ez a pizzéria elnevezés, mert egy patinás, régi épületet találsz a Svábhegyen, a fogaskerekű megállójában. Ősi hely, évtizedekre visszamenőleg emlékszik rá mindenki, aki valaha arra kirándult. Nem is néz ki pizzériának belül, inkább rendes, hagyományos étteremnek. A kínálat vegyes, ehetsz trendi dolgokat is, meg klasszikus ételeket is.
5Kiszolgálás
5Hangulat