Fogas Pizzéria Budapest

4,5Kiszolgálás
4,5Hangulat
4,5Ár / érték
4,5Tisztaság
Láttad már a nyereményjátékunkat?Megnézem, nyerni szeretnék!
Népszerű szállások a környéken
Hunguest Hotel Répce Gold Bük, Bükfürdő
92.800 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval

Fogas Pizzéria Budapest vélemények

2017. március 26.gyerekekkel járt itt
Főleg pizza és tészta van az étlapon, de halat is lehet kapni. A rántott ponttyal nem volt gond, de a krumpli hozzá nagyon barna volt, valószínűleg nem friss olajban sütötték, erre azért jobban kéne figyelni. A gyerekeknek van egy kis játszósarok, így ajánlom kisgyerekes szülőknek is.
4Kiszolgálás
4Hangulat
4Ár / érték arány
4Tisztaság
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 329 városban járt márFelfedező - 796 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat8 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 13378 feltöltött kép
Kiváló 2016. október 12.barátokkal járt itt
Fura ez a pizzéria elnevezés, mert egy patinás, régi épületet találsz a Svábhegyen, a fogaskerekű megállójában. Ősi hely, évtizedekre visszamenőleg emlékszik rá mindenki, aki valaha arra kirándult. Nem is néz ki pizzériának belül, inkább rendes, hagyományos étteremnek. A kínálat vegyes, ehetsz trendi dolgokat is, meg klasszikus ételeket is.
5Kiszolgálás
5Hangulat