Fogas Pizzéria Budapest

4,5Hangulat
4,5Ár / érték
4,5Tisztaság
Népszerű szállások a környéken
Nyerges Hotel Termál Monor - Helló Nyár!
Helló Nyár!
Malomkert Panzió Nagybörzsöny
17.140 Ft / 2 fő / éj-től reggelivel

Fogas Pizzéria Budapest vélemények

2017. március 26.családjával (gyerekekkel) járt itt
Főleg pizza és tészta van az étlapon, de halat is lehet kapni. A rántott ponttyal nem volt gond, de a krumpli hozzá nagyon barna volt, valószínűleg nem friss olajban sütötték, erre azért jobban kéne figyelni. A gyerekeknek van egy kis játszósarok, így ajánlom kisgyerekes szülőknek is.
4Kiszolgálás
4Hangulat
4Ár / érték arány
4Tisztaság
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 155 városban járt márFelfedező - 324 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat7 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 5182 feltöltött kép
Kiváló 2016. október 12.barátokkal járt itt
Fura ez a pizzéria elnevezés, mert egy patinás, régi épületet találsz a Svábhegyen, a fogaskerekű megállójában. Ősi hely, évtizedekre visszamenőleg emlékszik rá mindenki, aki valaha arra kirándult. Nem is néz ki pizzériának belül, inkább rendes, hagyományos étteremnek. A kínálat vegyes, ehetsz trendi dolgokat is, meg klasszikus ételeket is.
5Kiszolgálás
5Hangulat