Food Boutique Étterem Budapest

Food Boutique Étterem BudapestFood Boutique Étterem Budapest
Food Boutique Étterem BudapestFood Boutique Étterem Budapest

Caramell Premium Resort Bük, Bükfürd? - Caramell a legjobb áron
Caramell a legjobb áron
Caramell Premium Resort Bük, Bükfürd?
Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló - Napi árak félpanzióval
Napi árak félpanzióval
Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló
Hunguest Hotel Gyula - Napi ár fürdőbelépővel
Napi ár fürdőbelépővel
Hunguest Hotel Gyula

Food Boutique Étterem Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3356 helyen első értékelőNépszerű író - 2498 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96044 feltöltött kép
Átlagos 2015. december 20.egyedül járt itt
A 13. kerület újlipótvárosi részén már évek óta működik egy kiváló fine dining étterem, a Laci! Konyha! Tőlük csupán pár utcára és néhány percnyi gyalogútra, a gyermekrendelő mellett egy új építésű házban nyílt meg a Food Boutique, amely a honlapjukon található leírás szerint valamennyire hasonló utakon szándékozik haladni, vagy legalábbis az én fejemben alakult efféle prekoncepció.
Food Boutique Étterem Budapest - BelsőFood Boutique Étterem Budapest - Étel/italFood Boutique Étterem Budapest - Étel/italFood Boutique Étterem Budapest - MosdóFood Boutique Étterem Budapest - Külső képFood Boutique Étterem Budapest - Külső képFood Boutique Étterem Budapest - BelsőFood Boutique Étterem Budapest - BelsőFood Boutique Étterem Budapest - Külső kép