Foodstock - MOM Park Budapest

Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk - Napi ár félpanzióval
Napi ár félpanzióval
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Foodstock - MOM Park Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 709 városban járt márFelfedező - 2288 helyen első értékelőNépszerű író - 317 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 44129 feltöltött kép
Átlagos 2022. január 27.egyedül járt itt
Kerestem egy kis mexikói büfét a Bocskai úton, de bosszúságomra bezárt. Nemrég még nyitva volt, most meg kiadó. Kis koradélutáni séta a Karolina úton, semmi érdekes hely, felszálltam a villamosra és irány a MOM park. Első emelet, kajáldák. . . ez a Foodstock van éppen a sarkon, nem rémlett, hát próbáljuk ki!
Foodstock - MOM Park Budapest - Külső képFoodstock - MOM Park Budapest - Étel/italFoodstock - MOM Park Budapest - Étel/italFoodstock - MOM Park Budapest - Egyéb
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3359 helyen első értékelőNépszerű író - 2496 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96076 feltöltött kép
Átlagos 2019. október 9.gyerekekkel járt itt
Nem sűrűn járunk a MOM Park Plázában, de ha jövünk, általában itt szoktunk enni az emeleti gyorséttermek valamelyikében. Régebben egy elég rossz hírű, nívótlan önkiszolgáló kifőzde volt itt, jó hír, hogy helyette ez az újabb keletű Foddstock lett. Előre lesütött ételek, amik szoktak lenni a plázákban. A pultból lehet válogatni.
Foodstock - MOM Park Budapest - Étel/italFoodstock - MOM Park Budapest - Étel/italFoodstock - MOM Park Budapest - Étel/italFoodstock - MOM Park Budapest - Étel/italFoodstock - MOM Park Budapest - Étel/italFoodstock - MOM Park Budapest - Étel/italFoodstock - MOM Park Budapest - Étel/italFoodstock - MOM Park Budapest - Étel/italFoodstock - MOM Park Budapest - Étel/italFoodstock - MOM Park Budapest - Külső kép