Forest Cafe Budapest

2024.08.31-ig
Hotel Nagyerdő Debrecen

Forest Cafe Budapest vélemények

2019. december 8.egyedül járt itt
Tavaly nyáron megnyitott újhullámos kávézó az Egyetem térnél. Kicsi, de csinos, dizájnos, mediterrán hangulatú. A névadó erdőre talán az élő növények utalnak, amelyekből pár található a polcok tetején és a fal mentén. A hely szlogenje Naked in the Woods, amit én nem igazán tudtam hová tenni azon túl, hogy egy vicces emberke lopakodik egy lombos fa mellett a kávézó logóján, aki ezek szerint ruhátlan.
Forest Cafe Budapest - Külső képForest Cafe Budapest - Külső képForest Cafe Budapest - Étel/italForest Cafe Budapest - Étel/italForest Cafe Budapest - Étel/italForest Cafe Budapest - Étel/italForest Cafe Budapest - BelsőForest Cafe Budapest - BelsőForest Cafe Budapest - BelsőForest Cafe Budapest - Külső kép