Jobb híján

Főzelékfaló Ételbár - Árkád BudapestFőzelékfaló Ételbár - Árkád Budapest a térképen

Gyenge 2015. szeptemberben, gyerekekkel járt ittÉrtékelt: 2015. szeptember 27.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
Néhány alkalommal ettem már a Főzelékfalóban, persze sohasem célirányosan ezért mentem, hanem a nagyobb bevásárlások között, után így volt praktikus, hogy itt egyek. A nevével ellentétben nemcsak főzelékeket lehet kapni, viszont a többi hasonló gyorsétkezdében az "evőszigeten" nincs főzelék. A nemzetközi franchise láncok mellett még itt bukkannak fel leginkább magyaros(nak mondott fogások), de a konyha minősége összességében gyenge, nagyüzemi, menzás.
Az árak ugyanakkor elég magasak, 3 főre 5000 Ft alatt nem ússza meg az ember a legegyszerűbb étkezést sem. Töltött csirkecombot, sült csirkecombot, steak burgonyával és csalamádéval, mákosgubát (a vanília öntetért külön 120 Ft-ot számolnak fel, ami nincs kiírva sehol) és sóletet (kiírás szerint, valóságban fejtett sima bab főzelék) ettünk. Ezeket a gyerekek választották.
Mindegyiket kóstoltam, és nem estem hasra egyik fogástól sem. Az ételeket előre elkészítik nagy mennyiségben, így semmi sem frissensült, s ha csak nem szól az ember külön, előszeretettel mikróznak. A krumpli a közepén nyers maradt, valószínűleg mirelitből készült, a csirkecombok fonnyadtak voltak. A "csalamádé", ami valójában friss reszelt káposzta, kígyóuborka és sárgarépa savanyúság volt az összes közül a legfinomabb, ez azért mutat valamit.
Felejthető, nem ajánlom.
Ételek / Italok:Gyenge
Kiszolgálás:Gyenge
Hangulat:Gyenge
Tisztaság:Gyenge
Főzelékfaló Ételbár - Árkád Budapest - BelsőFőzelékfaló Ételbár - Árkád Budapest - Étlap/itallapFőzelékfaló Ételbár - Árkád Budapest - BelsőFőzelékfaló Ételbár - Árkád Budapest - BelsőFőzelékfaló Ételbár - Árkád Budapest - BelsőFőzelékfaló Ételbár - Árkád Budapest - Étlap/itallapFőzelékfaló Ételbár - Árkád Budapest - Étlap/itallapFőzelékfaló Ételbár - Árkád Budapest - Belső

Főzelékfaló Ételbár - Árkád további értékelései

2022.04.26egyedül
Hmm... régen 100 méterre dolgoztam az Árkádtól, majd később 50 méterre. Hát persze, hogy itt ettem. Most meg egy évben egyszer, ha erre járok... de ma ere jártam és végigmentem az alagsori félkörön, ahol a kajáldák vannak. Van, ami változott, van, ami nem.. de körülbelül ugyanaz a hangulat. A...
2019.02.24egyedül
A pénztárba is átvertek, és a kiszolgálás borzasztó inkább a kőbányákba kellene dolgozniuk ott nincs kapcsolat élőlénnyel. Nem igazán ajánlanám senkinek. Lehet hogy nagy igényeim vannak?(csak figyelj rám kedves kiszolgáló én vagyok a vendég) Vettem négy féle főzeléket és a kedves pénztáros a...
2018.03.03kollégákkal
Gépies kiszolgálás, nem is olcsó. Egyser próbáltam, nem nyerte el a tetszésemet. A környéken [moderálva - a szerk.] sokkal kellemesebb önkiszolgáló éttermek vannak.
Hotel Magistern Siófok - Napi árak reggelis ellátással
Hotel Magistern Siófok
Hotel Helikon Keszthely - Ikonikus feltöltődés a Helikonban
Ikonikus feltöltődés a Helikonban
2024.07.01-ig
Hotel Helikon Keszthely
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös