Még mindig nincs kész a névtábla

Főzelékvár - Fehérvári úti Vásárcsarnok BudapestFőzelékvár - Fehérvári úti Vásárcsarnok Budapest a térképen

Átlagos 2024. márciusban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2024. március 10.
Úgy emlékszem, ez még szerdán történt, szóval 4-5 napja, éppen alaposan megebédeltem a Naná, hogy finom!-ban, tettem 20 lépést, és megint ebédeltem egyet. Én nem tartozom azok közé a feneketlen bendőjű bajnokok közé, akik elmennek Z városba és egy napon öt vendéglőben esznek, majd hat cukrászdában, később nyolc borászatban, péknél, stb. Szóval, én többnyire egyszer ebédelek, meg egyszer vacsorázom, aztán általában ennyi. Mit csináljak, erre vagyok kalibrálva... de a kivétel erősíti a szabályt! Szóval, itt tettem 20 lépést és úgy rácsábultam a krumplis tésztára, hogy nem bírtam ellenállni! Azonnal rárepültem, mint aki hetek óta nem evett a málenkij roboton. Céklát is kértem hozzá, és közben évődtem a hölggyel, hogy már hetek óta nem cserélteti ki azt a táblát, a bolt cégérét. még mindig valami "Márti konyhája" van kiírva a "Főzelékvár" helyett, ő meg szabadkozott, hogy jaj, jaj, szégyelli is eléggé, de még mindig nincs kész a felirat, na nem baj, majd a legközelebb... a krumplistészta pompás volt, közben a céklával igen "ügyesen" alaposan lefröcsköltem magam, mert nem tudtam kinyitni a bepattintott műanyag dobozt, visszavittem szégyenszemre, a hölgy is sokat maszatolt vele, aztán valahogy széttépte, szóval megettem, de nem ért meg ez ennyi fáradtságot, a cékla vacak volt, ezt meg is jegyeztem, a krumplistészta viszont isteni, és máskor is jövök! Mindez szuperolcsón, 695 forint a tényér tészta, 490 forint a cékla!
Hangulat:Átlagos
Ár / érték arány:Kiváló
Tisztaság:Átlagos
Főzelékvár - Fehérvári úti Vásárcsarnok Budapest - Külső képFőzelékvár - Fehérvári úti Vásárcsarnok Budapest - Étel/italFőzelékvár - Fehérvári úti Vásárcsarnok Budapest - EgyébFőzelékvár - Fehérvári úti Vásárcsarnok Budapest - Étel/italFőzelékvár - Fehérvári úti Vásárcsarnok Budapest - Étel/italFőzelékvár - Fehérvári úti Vásárcsarnok Budapest - Étel/ital
Silver Hotel Hajdúszoboszló - Nyári Silver Napok
Nyári Silver Napok
07.01-08.31.
Silver Hotel Hajdúszoboszló
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa - Napi ár all inclusive ellátással
Napi ár all inclusive ellátással
2024.12.31-ig
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa