Fragola - Pozsonyi út Budapest

06.21-08.31.
Duna Relax Hotel Ráckeve

Fragola - Pozsonyi út Budapest vélemények

2023. szeptember 16.barátokkal járt itt
Az előző, 6 évvel ezelőtti értékelésem elég siralmasra sikerült a maga 2 pontjával, de most javítottak. Ahogy akkor is leírtam, sem 6 éve, sem most a fagylalttal nem volt probléma, az továbbra is finom, viszont az a pimasz kiszolgáló már rég nem dolgozik itt. Most két középkorú hölgy adagolja a fagylaltot, amit az új rendszerben dekára árusítanak és akkurátusan kimérnek.
Fragola - Pozsonyi út Budapest - Külső képFragola - Pozsonyi út Budapest - Étel/italFragola - Pozsonyi út Budapest - Étel/italFragola - Pozsonyi út Budapest - Étel/italFragola - Pozsonyi út Budapest - EgyébFragola - Pozsonyi út Budapest - EgyébFragola - Pozsonyi út Budapest - EgyébFragola - Pozsonyi út Budapest - EgyébFragola - Pozsonyi út Budapest - EgyébFragola - Pozsonyi út Budapest - Külső képFragola - Pozsonyi út Budapest - Külső képFragola - Pozsonyi út Budapest - Étlap/itallapFragola - Pozsonyi út Budapest - Étel/italFragola - Pozsonyi út Budapest - Külső képFragola - Pozsonyi út Budapest - Külső képFragola - Pozsonyi út Budapest - BelsőFragola - Pozsonyi út Budapest - Külső képFragola - Pozsonyi út Budapest - BelsőFragola - Pozsonyi út Budapest - BelsőFragola - Pozsonyi út Budapest - Étel/italFragola - Pozsonyi út Budapest - Étel/italFragola - Pozsonyi út Budapest - Étel/ital
Gyenge 2017. május 1.egyedül járt itt
A jó idő beköszöntével ismét kinyitott a Fragola Fagylaltozó a Pozsonyi úton, a Szent István parkkal szemben, amelyet már sokan vártunk. Sajnos a tavalyi személyzet teljesen kicserélődött náluk (vagy esetleg másik egységükbe mentek át dolgozni), nem találkoztunk a régi arcokkal.
Kiváló 2015. június 8.egyedül járt itt
Az eddig meglátogatott Fragola fagylaltozók közül ez tetszett legjobban, s ez a pozitív benyomás mindenképpen a kedves kiszolgálásnak köszönhető. Itt 290 Ft-ba kerül egy adag fagyi, ízek tekintetében pedig itt olyanokat is találtam, amelyeket a többi helyen nem (vagy csak nem tűnt fel. . . ). Talán csak újlipótvárosi specialitás a flódni fagyi.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márNépszerű író - 22 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. április 28.gyerekekkel járt itt
A sok-sok újlipótvárosi lehetőség közül a Fragola "üzletlánc" egysége a kedvenc, bár az előző szezonhoz képest több mint 10%-ot emeltek (250 Ft-ról 280 Ft-ra). DE ha valaki igazi fekete vagy fehér csoki (nem ÍZŰ) fagylaltot akar enni, nem vitás, itt kell próbálkoznia. Érdemes a különlegességeiket is próbára tenni: a tihanyi camambert pl.