Fragola - Nagymező utca Budapest

Fragola - Nagymező utca BudapestFragola - Nagymező utca Budapest

Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd? - Wellness csobbanás előfoglalással
Wellness csobbanás előfoglalással
2025.04.30-ig
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd?
Hotel Belenus Zalakaros - Belenusi pihenés félpanzióval
Belenusi pihenés félpanzióval
2025.03.02-ig
Hotel Belenus Zalakaros

Fragola - Nagymező utca Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3354 helyen első értékelőNépszerű író - 2496 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96038 feltöltött kép
Kiváló 2022. augusztus 11.egyedül járt itt
A szomszédos bisztróban elfogyasztott remek ebéd után nem maradtam egyáltalán éhes, de levezetésként egy gombóc fagylalt a séta mellé azért jól jött. Így nem is tanakodtam sokat, befordultam a Fragolába egy gombócért. Ez a Fragola egység az egyik legrégebbi - több mint 7 éve már megvolt - az évek során jócskán kibővült, most már országos hálózatukon belül.
Fragola - Nagymező utca Budapest - EgyébFragola - Nagymező utca Budapest - EgyébFragola - Nagymező utca Budapest - EgyébFragola - Nagymező utca Budapest - Külső képFragola - Nagymező utca Budapest - BelsőFragola - Nagymező utca Budapest - Külső képFragola - Nagymező utca Budapest - Külső kép
Kiváló 2016. május 12.a párjával járt itt
Véletlenül tévedtünk be először ebbe a pici fagyizóba, egy nyári délutánon. Azóta is visszajárunk, mert nagyon bejött a hely! Meglepően nagy kínálattal találjuk szemben magunkat annak ellenére, hogy az egész hely kb. 4 négyzetméter. Nem csak a szokásos fagyik vannak itt, hanem tokaji aszús fagyi, kókuszos nutellás, még sós fagyik is vannak, és mindig változik valami a kínálatban.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 366 városban járt márFelfedező - 2442 helyen első értékelőNépszerű író - 1400 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25652 feltöltött kép
Kiváló 2016. január 11.a párjával járt itt
A Fragola fagylaltozó-lánc az egyik kedvencem a műfajban, csalódást nem szoktak okozni. Egy augusztusi gasztroturné alkalmával a Bocskai cukrászdából egyenesen a Fragolába mentünk át, fagylalttal a kezünkben, mire a kis hölgy “ide fagylalttal jönni? – árulás”. S mindezt nagyon kedvesen, természetességgel, bájosan élcelődve, minden bántó él nélkül.
Fragola - Nagymező utca Budapest - Külső képFragola - Nagymező utca Budapest - Étel/ital
2015. március 28.barátokkal járt itt
Márciustól októberig tart nyitva a fagyizó. Egy adag (5 dkg) fagyi 280 Ft-ba kerül, az előző szezonhoz képest több mint 10%-ot emeltek (250 Ft-ról). Nem gombóccal adják a fagyit, hanem kenőlappal. A fagyit sima- vagy édestölcsérbe, vagy műanyag tálkába lehet kérni, sőt elvitelre egy speciális hűtődobozba is be tudják "csomagolni".