Franko Tejbár Budapest

2 éjszakás ajánlat
Hotel Elixír Mórahalom

Franko Tejbár Budapest vélemények

2082
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 680 városban járt márFelfedező - 2238 helyen első értékelőNépszerű író - 317 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 42703 feltöltött kép
2023. május 18.egyedül járt itt
Ritkán járok errefelé gyalog. Ma így történt, a Városmajor felől sétáltam Pasarétre, és adódott ez a sarok, aztán észrevettem, hogy "menü". Koradélután már ebédelni is illik, lássuk, mi van bent? Nagyon kedves kis hely, tényleg hangulatos, a borús, nedves időben jólesik a napsugaras mosoly, a lányok pedig ezt sugározták a pult mögül.
Franko Tejbár Budapest - BelsőFranko Tejbár Budapest - Külső képFranko Tejbár Budapest - Külső képFranko Tejbár Budapest - Étel/italFranko Tejbár Budapest - Étlap/itallapFranko Tejbár Budapest - Étel/ital
2016. november 20.egyedül járt itt
A Frankó Tejbár abban a forgalmas lámpás kereszteződésben található egy régi budai villában, ahol a főutak elágaznak a János Kórház, Budakeszi, Budagyöngye illetve az ellenkező irányban a Széll Kálmán tér felé. Maga az épület is nagyon mutatós, a bejárat 2 oldalán halvány rózsaszín, görög stílusú tartóoszlopok magasodnak, felette kis csipkézett erkély fut körbe az 1.
Franko Tejbár Budapest - Külső képFranko Tejbár Budapest - Külső képFranko Tejbár Budapest - BelsőFranko Tejbár Budapest - Étel/italFranko Tejbár Budapest - Étel/italFranko Tejbár Budapest - Étel/italFranko Tejbár Budapest - BelsőFranko Tejbár Budapest - Étel/italFranko Tejbár Budapest - Külső képFranko Tejbár Budapest - EgyébFranko Tejbár Budapest - Külső kép