Fresh Corner - Blaha Lujza tér Budapest

Senior pihenés az Alpok lábánál
Hotel Írottkő K?szeg

Fresh Corner - Blaha Lujza tér Budapest vélemények

Kiváló 2022. november 16.egyedül járt itt
Örömmel fedeztem fel ezt a kávézót, mert a MOL kutakon rendszeres fogyasztó vagyok náluk.
Széles választékot találtam, most csak MOL cappuccinót fogyasztottam. Finom volt. Pontokat itt nem írnak fel, a wc kóddal használható.
2022. április 10.egyedül járt itt
Kicsit furcsa volt, amikor a MOL csoport által fémjelzett, a benzinkutaknál megismert Fresh Corner bisztrók megjelentek a belvárosban is, immáron benzinkút nélkül. Úgy tűnik, ez a stratégia bejött a cégnek, márcsak azért is, mert a közelmúltban benzin- és gázválság ütött be világszerte.
Fresh Corner - Blaha Lujza tér Budapest - EgyébFresh Corner - Blaha Lujza tér Budapest - EgyébFresh Corner - Blaha Lujza tér Budapest - EgyébFresh Corner - Blaha Lujza tér Budapest - EgyébFresh Corner - Blaha Lujza tér Budapest - EgyébFresh Corner - Blaha Lujza tér Budapest - EgyébFresh Corner - Blaha Lujza tér Budapest - EgyébFresh Corner - Blaha Lujza tér Budapest - EgyébFresh Corner - Blaha Lujza tér Budapest - EgyébFresh Corner - Blaha Lujza tér Budapest - EgyébFresh Corner - Blaha Lujza tér Budapest - EgyébFresh Corner - Blaha Lujza tér Budapest - EgyébFresh Corner - Blaha Lujza tér Budapest - EgyébFresh Corner - Blaha Lujza tér Budapest - EgyébFresh Corner - Blaha Lujza tér Budapest - EgyébFresh Corner - Blaha Lujza tér Budapest - Egyéb