Friss Pékség - Bajcsy-Zsilinszky út Budapest

3,4
pékség
Friss Pékség - Bajcsy-Zsilinszky út Budapest
Friss Pékség - Bajcsy-Zsilinszky út BudapestFriss Pékség - Bajcsy-Zsilinszky út Budapest

Prémium Hotel Panoráma Siófok - Ébredj, Balaton!
Ébredj, Balaton!
06.02-09.01.
CE Plaza Hotel Siófok

Friss Pékség - Bajcsy-Zsilinszky út Budapest vélemények

Átlagos 2023. március 17.gyerekekkel járt itt
Ez az albán pékség a belváros forgalmas pontján évek óta tartja magát. Hiába az infláció, a covid, az emelkedő árak, az Arany János metróállomás évek óta húzódó felújítása, itt semmi sem változott. Ez a pékség egy igazi túlélő. Vajon hogy csinálják, mi lehet a titkuk?
Friss Pékség - Bajcsy-Zsilinszky út Budapest - Étel/italFriss Pékség - Bajcsy-Zsilinszky út Budapest - Étel/italFriss Pékség - Bajcsy-Zsilinszky út Budapest - Étel/italFriss Pékség - Bajcsy-Zsilinszky út Budapest - Étel/italFriss Pékség - Bajcsy-Zsilinszky út Budapest - Étel/italFriss Pékség - Bajcsy-Zsilinszky út Budapest - Étel/italFriss Pékség - Bajcsy-Zsilinszky út Budapest - Étel/italFriss Pékség - Bajcsy-Zsilinszky út Budapest - Étel/italFriss Pékség - Bajcsy-Zsilinszky út Budapest - Étel/italFriss Pékség - Bajcsy-Zsilinszky út Budapest - Étel/italFriss Pékség - Bajcsy-Zsilinszky út Budapest - Külső képFriss Pékség - Bajcsy-Zsilinszky út Budapest - Étel/italFriss Pékség - Bajcsy-Zsilinszky út Budapest - BelsőFriss Pékség - Bajcsy-Zsilinszky út Budapest - Étel/italFriss Pékség - Bajcsy-Zsilinszky út Budapest - Étel/italFriss Pékség - Bajcsy-Zsilinszky út Budapest - Étel/italFriss Pékség - Bajcsy-Zsilinszky út Budapest - Étel/ital
2021. augusztus 4.egyedül járt itt
Ha egy kis süteményre és finom kávéra vágyik az ember korán reggel, akkor a friss pékség megfelelő hely erre. Ha sietnem kell, mindig itt reggelizem. Kulturált környezetben, udvarias, gyors kiszolgálással várják a vevőket. A túros batyujuk nagy és finom. Az árak is megfelelőek, aránylag megfizethetők. Ez természetesen vonatkozik a többi boltjukra is.
Szörnyű 2019. november 27.egyedül járt itt
A 2019. november 22-én, pénteken délben itt vásárolt baconos pizzák elfogyasztásának eredménye: hidegrázás, gyomor- és fejfájás, hányás, hasmenés, két napos lábadozás. Valószínűleg az utólag rászórt, nem teljesen friss füstölthús darabkákat inkább a kukába kellett volna hajítaniuk. Kár, mert eddig vásároltam itt, az árujuk legalább frissnek tűnt.
Átlagos 2016. február 6.egyedül járt itt
A mindig zajos és forgalmas Bajcsy-Zsilinszky út és a Bank utca sarkon, az Arany János metró közvetlen közelében nyílt ez az elég nagy alapterületű pékség. A hosszúkás alaprajzú helyiségben hosszan fut végig az üvegpult, amelyben a sokféle péksütemény felsorakozik. Az ablaknál 3 asztalnál lehet leülni, s az üvegen át nézni az autók hömpölygését.