Elúszott ez a hal

Frissensült Halak - Fehérvári úti Vásárcsarnok BudapestFrissensült Halak - Fehérvári úti Vásárcsarnok Budapest a térképen

Átlagos 2019. márciusban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2019. október 6.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
A Fehérvári úti piac emeletén található halas büfé a Magyar Konyha top vendéglátó helyek kiadványában szerepel, mint a 10 legjobb piaci étkezde egyike. Ezek után elég nagy várakozásokkal érkeztem ide. Első paradoxon: bár a név frissensültek, de a halak nem frissen sültek, hanem már ott sorakoznak a pultban. Többen is sorban álltak a kiadó ablak előtt, szóval népszerű helynek tűnik. Én egy harcsa tekercset választottam, mert a piacon még máshol is akartam kóstolni, és ez kifejezetten hideg volt. Amúgy ízre, fűszerezésre jó lett volna.
A kiszolgálás gépies futószalag.
Fura volt, hogy a pultban a halak mind vörös fénnyel voltak megvilágítva, ezáltal természetellenes színt kaptak.
Tálalás egyszerű ide-oda nyeklős műanyag tányéron gagyi kínai műanyag evőeszközzel.
A közös asztalok tisztasága megkérdőjelezhető.
Összességében én egyáltalán nem voltam elájulva halaséktól.
Árban a piacon belül középkategóriás.
Ételek / Italok:Átlagos
Kiszolgálás:Gyenge
Hangulat:Átlagos
Tisztaság:Átlagos
Frissensült Halak - Fehérvári úti Vásárcsarnok Budapest - BelsőFrissensült Halak - Fehérvári úti Vásárcsarnok Budapest - BelsőFrissensült Halak - Fehérvári úti Vásárcsarnok Budapest - Étel/italFrissensült Halak - Fehérvári úti Vásárcsarnok Budapest - Étel/italFrissensült Halak - Fehérvári úti Vásárcsarnok Budapest - Étel/italFrissensült Halak - Fehérvári úti Vásárcsarnok Budapest - Étel/italFrissensült Halak - Fehérvári úti Vásárcsarnok Budapest - Belső

Frissensült Halak - Fehérvári úti Vásárcsarnok további értékelései

2019.06.19egyedül
Tettem egy próbát a "Friss hallal". Szép, nagy pontyszeletek voltak, azt kértem, abban nem lehet annyira tévedni. Finom medvehagymás krumplipüré, határozottan jó volt mellé. A hagymás burgonyasaláta is majonézzel, bár krumpli a krumplihoz, de nem volt ebben semmi rossz, mert a hideg saláta jól...
Hunguest Hotel Helios Hévíz - Legjobb ár
Hunguest Hotel Helios Hévíz