Frissensült Halak - Fehérvári úti Vásárcsarnok Budapest

büfé, gyorsétterem
Frissensült Halak - Fehérvári úti Vásárcsarnok Budapest
Frissensült Halak - Fehérvári úti Vásárcsarnok BudapestFrissensült Halak - Fehérvári úti Vásárcsarnok Budapest

Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes - Tavaszi wellness napok - extra
2024.08.31-ig
Hotel Nagyerdő Debrecen

Frissensült Halak - Fehérvári úti Vásárcsarnok Budapest vélemények

Átlagos 2019. október 6.egyedül járt itt
A Fehérvári úti piac emeletén található halas büfé a Magyar Konyha top vendéglátó helyek kiadványában szerepel, mint a 10 legjobb piaci étkezde egyike. Ezek után elég nagy várakozásokkal érkeztem ide. Első paradoxon: bár a név frissensültek, de a halak nem frissen sültek, hanem már ott sorakoznak a pultban.
Frissensült Halak - Fehérvári úti Vásárcsarnok Budapest - BelsőFrissensült Halak - Fehérvári úti Vásárcsarnok Budapest - BelsőFrissensült Halak - Fehérvári úti Vásárcsarnok Budapest - Étel/italFrissensült Halak - Fehérvári úti Vásárcsarnok Budapest - Étel/italFrissensült Halak - Fehérvári úti Vásárcsarnok Budapest - Étel/italFrissensült Halak - Fehérvári úti Vásárcsarnok Budapest - Étel/italFrissensült Halak - Fehérvári úti Vásárcsarnok Budapest - Belső
2055
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 677 városban járt márFelfedező - 2210 helyen első értékelőNépszerű író - 317 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 42154 feltöltött kép
Átlagos 2019. június 19.egyedül járt itt
Tettem egy próbát a "Friss hallal". Szép, nagy pontyszeletek voltak, azt kértem, abban nem lehet annyira tévedni. Finom medvehagymás krumplipüré, határozottan jó volt mellé. A hagymás burgonyasaláta is majonézzel, bár krumpli a krumplihoz, de nem volt ebben semmi rossz, mert a hideg saláta jól jött a kánikulához, a majonézes meg a pontyhoz.
Frissensült Halak - Fehérvári úti Vásárcsarnok Budapest - Étel/italFrissensült Halak - Fehérvári úti Vásárcsarnok Budapest - Külső képFrissensült Halak - Fehérvári úti Vásárcsarnok Budapest - EgyébFrissensült Halak - Fehérvári úti Vásárcsarnok Budapest - Étel/italFrissensült Halak - Fehérvári úti Vásárcsarnok Budapest - Étel/italFrissensült Halak - Fehérvári úti Vásárcsarnok Budapest - EgyébFrissensült Halak - Fehérvári úti Vásárcsarnok Budapest - Belső