Étterem teszt 408.- jó ebédhez szól a kutya

Full House Étterem-Pizzéria BudapestFull House Étterem-Pizzéria Budapest a térképen

2022. augusztusban, gyerekekkel járt ittÉrtékelt: 2022. augusztus 13.
Szombat délutánra van egy ebéd meghívásunk ahová 13.15-kor érkezünk. Parkolni a Hűvösvölgyi úton lehet, ha lehet..
A teraszon van foglalt helyünk - elférünk mind a hatan - a gyerekeknek meg a mini játszótéren. Jó ötlet.
Étlapot kapunk mig az italokat megkapjuk sikerül az ételeket is kiválasztani.
A hely fél házzal megy a személyzet korlátozott létszámmal de lelkesen küzd.
A levesek így 13.52-kor érkeznek. A "zsenge zöldborsólevesem pipihusival és vajas galuskával" 4 deci,jóízű forró ahogy kell,kérésre kapunk zöld erőset is hozzá.
Ez utóbbi keritésszaggató fokozat,de a leves kiváló.
A főétel 14.14-kor jön, rántott csirkemellcsíkok bundában hatalmas adag,a felét tudom megenni. A köretek ehetőek nincs különösebb kifogás mint sok helyen.

A szomszéd asztalhoz ekkor 5 fős társaság csatlakozik ebből kettő 4 lábon érkezik.
Nem értem hogy egy vendéglőbe hogy lehet kutyákat beengedni?!
Élénken figyelik ki mit eszik,az egyik lány ölbe veszi,remélem az asztalra nem fogja feltenni!
A gyerekek el vannak a játékokkal. Megjön a desszert nekem 2 palacsinta vanilia öntettel. Tálalás elfogadható,a palacsinta is.
A kutyák néha morognak,de nem bántanak senkit.,;
Kávét nem kérünk csak a számlát. Hat főre italokkal 66.715 ft a 10 % szervízdíjjal.
Távozunk 15.21-kor étkezési idő 2 óra.
Összegzés:
az étterem egy hangulatos hely,a teraszon kényelmesen lehet étkezni,a jó része fedett.
Az ételek jórészt kifogástalanok,italok hűtése jó,a személyzet teszi a dolgát. Az árak magasak,4 deci leves csaknem 2 ezer ft,egy főétel 3.390 ft. Egy korsó sör 990 ft!
Hiába a budai hegyvídéken vagyunk.
A kiszolgálás udvarias.igyekeznek,de egy étteremben 2 kutya elfogadhatatlan. A játszósarok a gyerekeknek jó ötlet.
Minősités: ajánlott
Értékelés: 8-2 kutya= 6/10 pont
Kiszolgálás:Gyenge
Full House Étterem-Pizzéria Budapest - EgyébFull House Étterem-Pizzéria Budapest - EgyébFull House Étterem-Pizzéria Budapest - EgyébFull House Étterem-Pizzéria Budapest - EgyébFull House Étterem-Pizzéria Budapest - EgyébFull House Étterem-Pizzéria Budapest - EgyébFull House Étterem-Pizzéria Budapest - EgyébFull House Étterem-Pizzéria Budapest - EgyébFull House Étterem-Pizzéria Budapest - EgyébFull House Étterem-Pizzéria Budapest - EgyébFull House Étterem-Pizzéria Budapest - EgyébFull House Étterem-Pizzéria Budapest - Egyéb

Full House Étterem-Pizzéria további értékelései

2022.10.10
Pasaréten jártam, itt kerestem térképen a közelben ebédelési lehetőséget, autóval pár perc volt csak az út. Az étterem nem volt ismerős a neve alapján, de most, ahogy írom az értékelésemet, látom, hogy egész sokan jártak már itt, azonban a vélemények meglehetősen vegyesek. A parkolással...
2019.01.12barátokkal
Nagy csalódãs!! Nem először voltunk. E heti tapasztalãs: egyik hãzaspárnak 4,700,.ft, a mãsik håzaspàrnak kb 2,500,. Ft többletet szãmoltak. Ennyit tėvedni nem lehet./ magyarãzat; 2 hosszúlėpės helyett “vėletlenül” 2 üveg...
2015.12.29a párjával
Közelmúltban jártam - ismét - párommal az étteremben. Sajnos úgy tűnik - nem előnyére - nagyon megváltozott a hely. Az ételek ára - a színvonalhoz képest - irreálisan magas lett és ráadásul a felszolgált frissen sült melegített, a körítés hideg volt. Régebben többször jártunk itt és általában...
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló
Két Korona Hotel Balatonszárszó - Pünkösdi hosszú hétvége a Balatonon