Full House Étterem-Pizzéria Budapest

Hotel Wellamarin Zamárdi - Napi árak
2024.12.30-ig
Hotel Wellamarin Zamárdi
Hunguest Bük Bük, Bükfürd? - Pünkösdi pihenés all inclusive ellátással
Pünkösdi pihenés all inclusive ellátással
05.17-20.
Hunguest Bük Bük, Bükfürd?
Prémium Hotel Panoráma Siófok - Ébredj, Balaton!
Ébredj, Balaton!
2024.05.17-ig
Prémium Hotel Panoráma Siófok

Full House Étterem-Pizzéria Budapest vélemények

2022. október 10. járt itt
Pasaréten jártam, itt kerestem térképen a közelben ebédelési lehetőséget, autóval pár perc volt csak az út. Az étterem nem volt ismerős a neve alapján, de most, ahogy írom az értékelésemet, látom, hogy egész sokan jártak már itt, azonban a vélemények meglehetősen vegyesek.
Full House Étterem-Pizzéria Budapest - EgyébFull House Étterem-Pizzéria Budapest - EgyébFull House Étterem-Pizzéria Budapest - EgyébFull House Étterem-Pizzéria Budapest - EgyébFull House Étterem-Pizzéria Budapest - EgyébFull House Étterem-Pizzéria Budapest - EgyébFull House Étterem-Pizzéria Budapest - EgyébFull House Étterem-Pizzéria Budapest - EgyébFull House Étterem-Pizzéria Budapest - EgyébFull House Étterem-Pizzéria Budapest - EgyébFull House Étterem-Pizzéria Budapest - EgyébFull House Étterem-Pizzéria Budapest - EgyébFull House Étterem-Pizzéria Budapest - EgyébFull House Étterem-Pizzéria Budapest - EgyébFull House Étterem-Pizzéria Budapest - EgyébFull House Étterem-Pizzéria Budapest - EgyébFull House Étterem-Pizzéria Budapest - Egyéb
2022. augusztus 13.gyerekekkel járt itt
Szombat délutánra van egy ebéd meghívásunk ahová 13. 15-kor érkezünk. Parkolni a Hűvösvölgyi úton lehet, ha lehet. . A teraszon van foglalt helyünk - elférünk mind a hatan - a gyerekeknek meg a mini játszótéren. Jó ötlet. Étlapot kapunk mig az italokat megkapjuk sikerül az ételeket is kiválasztani.
Szörnyű 2019. január 12.barátokkal járt itt
Nagy csalódãs! ! Nem először voltunk. E heti tapasztalãs: egyik hãzaspárnak 4,700,. ft, a mãsik håzaspàrnak kb 2,500,. Ft többletet szãmoltak. Ennyit tėvedni nem lehet. / magyarãzat; 2 hosszúlėpės helyett “vėletlenül” 2 üveg bort szãmoltak/Tessék őket elkerülni!
Gyenge 2015. december 29.a párjával járt itt
Közelmúltban jártam - ismét - párommal az étteremben. Sajnos úgy tűnik - nem előnyére - nagyon megváltozott a hely. Az ételek ára - a színvonalhoz képest - irreálisan magas lett és ráadásul a felszolgált frissen sült melegített, a körítés hideg volt. Régebben többször jártunk itt és általában elégedettek voltunk, de ezek után többet még kísérletezni sem fogunk.
2015. augusztus 18.a párjával járt itt
Vasárnap a párom egy hangulatos kis helyre vitt el, így külső alapján nem gondoltam valami nagy számra, de mikor odaértünk, a finom illatok már magukkal ragadtak. Aztán bementünk, és nagyon kellemes meglepetés fogadott: udvarias, kedves személyzet, és egy igazán hangulatos kerthelyiség.
Átlagos 2014. május 13.gyerekekkel járt itt
Vasárnap ebédre estünk be. Bent nem volt hely, de jól megvoltunk kint is, ahol fedettek a kerthelyiség asztalai. A mászóka, csúzda jó ötlet a gyerekeseknek, és a kiszolgálásnál is nagyon figyeltek arra, hogy a gyerekek ételeit villámgyorsan kihozzák. A felnőttekére sokat vártunk. A kiszolgálás kedves volt és barátságos.